پنج شنبه 1 اسفند 1398 - 26 جمادي الثاني 1441 - 20 فوريه 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آيت‌الله مهدوي‌كني صالح‌ترين گزينه

آيت‌الله مهدوي‌كني صالح‌ترين گزينه

خبرگزاري فارس: رئيس حوزه‌هاي علميه استان ايلام گفت: آيت‌الله مهدوي‌كني اصلح‌ترين گزينه رياست مجلس خبرگان رهبري است.


 


حجت‌الاسلام و المسلمين وعد مرادبيگي امروز در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: حضرت آيت‌الله مهدوي‌كني يكي از نيروهاي مبارز در پيش از پيروزي انقلاب اسلامي بوده و در طول 32 سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي پيرو ولايت فقيه در دوران امام و اكنون از ياران باوفاي انقلاب و مقام معظم رهبري هستند.
وي ادامه داد: كانديداتوري ايشان تمام توطئه‌هاي دشمنان داخلي و خارجي انقلاب را براي تضعيف جايگاه رهبري خنثي مي‌كند.
اين روحاني برجسته ايلامي اضافه كرد: دشمنان از سال‌هاي گذشته تاكنون با برنامه‌ريزي‌هاي خود درصدد تضعيف جايگاه رهبري بوده و هستند.
مرادبيگي تصريح كرد: دشمنان به خوبي پايه اصلي و عمود نظام مقدس جمهوري اسلامي و حتي ديگر ملل‌هاي مسلمان جهان و آزديخواهان را شناخته‌اند و بر اين اساس همه تلاش خود را معطوف تضعيف اين پايه اصلي و عمود نظام كرده‌اند.
رئيس حوزه‌هاي علميه استان ايلام گفت: اكنون ملت‌هاي مسلمان جهان از جمله مردم مصر و ... بر تكيه بر رهنمودهاي مقام معظم رهبري عليه رژيم‌هاي استبدادي قيام كرده و اين حركت عظيم، بزرگ و سرنوشت‌ساز را ايجاد كرده‌اند.
وي ادامه داد: مردم مصر پيش از خطبه‌هاي عربي مقام معظم رهبري در نماز جمعه تهران از جريان فرسايش انقلاب خود ترس داشتند اما با رهنمود‌هاي مقام معظم رهبري در آن برهه جان تازه‌اي گرفته و به قيام خود ادامه دادند.
اين روحاني ايلامي اضافه كرد: آنان به خوبي تكيه‌گاه خود و جهان اسلام را شناخته و بر اين اساس با توكل به خدا به قيام خود ادامه داده‌اند.
مرادبيگي تصريح كرد: بر اين اساس دشمنان خارجي و داخلي جايگاه و اعتبار رهبري انقلاب را به خوبي دريافته و تلاش مضاعف خود را براي تضعيف اين جايگاه آغاز كرده‌اند.
رئيس حوزه‌هاي علميه استان ايلام گفت: خنثي‌سازي جريان فتنه 88 نيز بدون حضور و رهنمودهاي مقام معظم رهبري غير قابل اجرا بود.
وي ادامه داد: در اين راستا جريانات داخلي كشور بايد با تكيه به اين عمود بزرگ انقلاب و اسلام به استمرار حكومت انقلاب اسلامي براي وصل به انقلاب بزرگ امام عصر (عج) تلاش كنند.
اين روحاني اضافه كرد: حضرت‌ آيت‌الله مهدوي‌كني گزينه اصلحي براي جايگاه رياست خبرگان رهبري بوده كه نقش و جايگاه ارزشمندي در انقلاب و نظام اسلامي دارد.
رئيس حوزه‌هاي علميه استان ايلام گفت: مجلس خبرگان رهبري تنها جايگاه مهم انقلاب است كه در تعيين، عزل و نصب رهبري دخالت دارد.
وي ادامه داد: بر اين اساس بايد كسي سكان اين جايگاه ارزشمند را عهده‌دار شود كه وفاداري خود را به انقلاب و جريان ولايت فقيه در طول سال‌هاي گذشته و اخير ثابت كرده باشد.
اين روحاني برجسته ايلامي اضافه كرد: عده‌اي از خواص با سكوت و رفتارهاي غير نظر رهبري در تضعيف جريان ولايت فقيه به كمك دشمنان رفتند و اين افراد نمي‌توانند رياست جايگاه ارزشمندي را در نظام مقدس جمهوري اسلامي داشته باشند.
مرادبيگي تصريح كرد: بر اين اساس حضرت آيت‌الله مهدوي كني بهترين و اصلح‌ترين گزينه براي رياست خبرگان رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي است.تعداد بازديد:826 آخرين تغييرات:89/12/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر