جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

لرستان دیار شجاعت و خط شکنی

لرستان ديار شجاعت و خط شکني

رئيس جمهوري اسلامي ايران در بدو ورود به استان لرستان و در فرودگاه خرم آباد اين استان را ديار ايمان، شجاعت و خط شکني عنوان کرد و گفت: زنان و مردان اين ديار با همت و بلند اراده هستند.

 

به گزارش خبرنگارمهر، محمود احمدي نژاد که در هشتاد و هفتمين سفر استاني به لرستان سفرکرده است در فرودگاه خرم آباد و در جمع خبرنگاران با بيان مطلب فوق افزود: مردم اين ديار سرشار از ايمان، صميميت بوده و مردمي صميمي، پرکار، مقاوم و هوشمند در عرصه هاي مختلف بودند.
وي ادامه داد: مردم لرستان همواره در عرصه هاي سخت خط شکن بوده و گره ها را گشوده اند و همواره پيشگام بوده و ماموريت خود را به نحو احسن انجام داده اند.
رئيس جمهور تاريخ لرستان را سرشار از رشادت ها و فداکاري هاي هوشمندانه مردم اين استان عنوان کرد و گفت: اين مردم با عشق عميق به خط نوراني ولايت و امامت حرکت کرده و همواره براي ملت ايران نفع و سربلندي داشته اند.
وي در ادامه ديار لرستان را ديار علما و شهيدان و مجاهدان نيکنام دانست و گفت: اين ديار مملو از چهره هاي تاريخ ساز است.
احمدي نژاد در ادامه سخنان خود برنامه هاي دور سوم سفرهاي استاني را که در استان لرستان نيز اجرا خواهد شد تشريح کرد.
رئيس جمهور افزود: وزرا و معاونين به شهرستان هاي اين استان سفر کرده و در شوراي اداري شهرستان ها حضور مي يابند، پروژه هاي مختلف را بازديد مي کنند و مشکلات احتمالي را بررسي و براي طرح در جلسه هيئت دولت آماده مي سازند.
وي در ادامه به تشکيل کارگروه فرهنگي با حضور رئيس جمهور اشاره کرد و گفت: در اين کارگروه ذخاير فرهنگي و برنامه هاي مورد نياز براي ارتقا و فراگير کردن مولفه هاي فرهنگي اين استان مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
احمدي نژاد عرض ارادت به مردم اين استان، جلسه با ايثارگران، جلسه با مديران و جلسه هيئت دولت را از ديگر برنامه هاي اين سفر اعلام کرد و گفت: مصوبات دور اول و دوم سفرهاي استاني مورد بررسي قرار مي گيرد و در جهت رفع موانع اجراي آن تصميم گيري مي شود.تعداد بازديد:805 آخرين تغييرات:89/12/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر