دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

توسعه ايلام از دغدغه‌هاي مجلس است

توسعه ايلام از دغدغه‌هاي مجلس است

خبرگزاري فارس: رئيس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به رشادت‌هاي مردم ايلام در دوران دفاع مقدس، گفت كه توسعه اين استان از دغدغه‌هاي مجلس است.


 


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به ايلام، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي صيح امروز(پنج‌شنبه) در بدو ورود به فرودگاه ايلام با حضور جمع خبرنگاران، از رشادت‌‌هاي مردم اين شهر در دوران دفاع مقدس ياد كرد و گفت: بنده افتخار مي‌كنم كه در كنگره شهداي ايلام شركت خواهم كرد.وي افزود: ‌در اين سفر در يادواره شهداي ايلام شركت كرده و با نخبگان و مسئولان استان ايلام ديدار خواهم كرد؛ جلسه‌اي هم براي بررسي مشكلات استان خواهيم داشت و مشكلاتي كه استان در زمينه قوانين و بودجه دارد را بررسي خواهيم كرد.


رئيس قوه مقننه با اشاره به آغاز بررسي بودجه سال 90 در مجلس شوراي اسلامي، ابراز اميدواري كرد كه مجلس بتواند نظرات مديران استاني را تامين كند. البته در اين سفر تلاش خواهيم كرد كاستي‌هاي موجود استان را بررسي كنيم.

لاريجاني توسعه استان ايلام را از موضوعات اصلي و دغدغه‌هاي مجلس شوراي اسلامي برشمرد و اضافه كرد: بايد با همت مضاعف مسئله محروميت را كه مقداري هم در اين استان ريشه دار شده در يك بازده مشخص مثلا 5 ساله برطرف كنيم.

وي مشكل بيكاري را از جمله موضوعات اصلي در استان ايلام دانست و گفت: چندي‌پيش با نمايندگان استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي جلسه‌اي داشتيم كه آنها نظرات مهمي را درباره استان ارائه كردند؛ مشكل سرمايه‌گذاري و مشكلات كشاورزان را براي برطرف كردن مشكل استان ايلام بررسي خواهيم كرد.

رئيس مجلس شوراي اسلامي همچنين گفت: در اين سفر با استاندار ايلام درباره اينكه چگونه مي‌توانيم مشكلات اساسي استان را حل و فصل كنيم، گفت‌وگو خواهيم كرد.

تعداد بازديد:905 آخرين تغييرات:89/12/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر