پنج شنبه 1 اسفند 1398 - 26 جمادي الثاني 1441 - 20 فوريه 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سال 90 انقلاب در خدمات مشتركان همراه اول

سال 90 انقلاب در خدمات مشتركان همراه اولخبرگزاري فارس: مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران از انقلابي در خدمات مشتركان همراه اول در سال 90 خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، وحيد صدوقي ظهر امروز در نهمين گردهمايي سراسري روساي ادارات مشتركان همراه اول كل‌كشور كه در مشهد برگزار شد، اظهار داشت: همراه اول در حالي كه از توسعه كمي خدمات همراه اول دست برنداشته به دنبال توسعه كيفي خدمات است.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران افزود: همراه اول در طرح تحول به دنبال توسعه كيفي خدمات خود است و چنانچه كه تا بحال به دنبال گزارش ارزيابي جذب مشترك بوده در سال 90 به دنبال ارزيابي مشترك فعال خواهد بود.
وي در ادامه گفت: برنامه‌‌هايي براي رضايت‌مندي مشتركان و مشتركان طلايي در نظر گرفته شده است كه در پايان هر تماس و پاسخگويي، نقطه نظر و رضايت مشترك از نظر كيفيت و در نهايت سرويس دريافت شود.
صدوقي تصريح كرد: در حال حاضر بالغ بر 43 ميليون سيم كارت همراه ارائه شده است كه 32 ميليون مشتركان در لحظه است.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران تاكيد كرد: امروزه توقع بر اين است كه همراه اول در خدمات و سرويس‌هاي ارائه شده همراه اول بايد هميشه اول باشد.
وي با اشاره به برنامه طرح تحول خدمات همراه اول افزود: طبق برنامه در سال 90 بايد 10 ميليون مشترك فعال در لحظه به مشتركان همراه اول اضافه شود.
وي افزود: بايد تحولي شگرف در خدمات مشتركان صورت گيرد و تلاش و همتي مضاعف براي خدمات بهتر صورت گيرد.
صدوقي با اشاره به ارائه سرويس‌هاي متنوع افزود: سال 90 سال ارائه سرويس‌هاي جديد در شبكه خواهد بود.
وي تصريح كرد: با ارائه سرويس خدمات جيرينگ يك تحول در خدمات همراه اول ايجاد مي‌شود.
وي در ارتباط با سرويس خدمات پيامك بيان داشت: 17 هزار پيامك در ثانيه ارسال مي‌شود كه 135 ميليون پيامك روزانه است و تا 20 اسفند به 140 ميليون پيامك خواهد رسيد.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران اظهار داشت: همراه اول بايد خود را براي رقابت در بازار جديد و اپراتور سوم آماده كند و در اين عرصه پيشگام و قدرت‌مند وارد شود.

تعداد بازديد:758 آخرين تغييرات:89/12/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر