یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

گسترش انقلاب اسلامي در خاورميانه حتمي است

گسترش انقلاب اسلامي در خاورميانه حتمي است

خبرگزاري فارس: دبير حزب مؤتلفه اسلامي آذربايجان شرقي گفت: شكست سنگين آمريكا و گسترش انقلاب اسلامي در خاورميانه حتمي است.


 


به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از حزب مؤتلفه اسلامي آذربايجان شرقي، بيوك مقدسي اظهار داشت: مسلمانان خاورميانه با بيداري اسلامي حاكمان ظالم و مستبد خود را يكي پس از ديگري به زير كشيده و اگر فرار نكنند با گرفتاري در موج خشم مردم به محاكمه كشيده خواهند شد و آزادي را بدون استكبار جهاني تجربه خواهند كرد و اكنون زمان آن رسيده است حكومت‌هاي مستبد باقي مانده به مطالبات مردم خود كه اجراي اسلام ناب محمدي است جواب مثبت داده و با ترك مسند قدرت، اختيارات كشور را به دست ملت‌ها بسپارند.
وي افزود: حقيقت اين است كه طرح خاورميانه جديد و دموكراسي واهي شيطان بزرگ در منطقه خاورميانه شكست سنگيني خورده و توان حمايت و نگهداري دست نشانده‌هاي خود را ندارد.
مقدسي تصريح كرد: استكبار جهاني براي اينكه مردم منطقه را فريب دهد سران حلقه به گوشش را مورد دشنام قرار داده و دارايي‌هاي آنان را در بانك‌هاي اروپا و آمريكا بلوكه كرده و با واريز آن به حساب نهادهاي وابسته خود، حقوق بشر، بانك جهاني و سازمان ملل و ديگر نهادهاي وابسته ژست محاكمه و تحريم آنان را گرفته است.
دبير موتلفه اسلامي آذربايجان شرقي با اشاره به بيداري اسلامي در بحرين اظهار داشت: با وجود كمك‌هاي بي‌دريغ آمريكا به بحرين و وجود ناوگان بزرگ مستقر در اين كشور مردم با شعار «يا علي مظلوم» و «يا حسين شهيد» و دعاي امام زمان (عج) بدون ترس و واهمه زير گلوله‌هاي آتشين به تظاهرات خود تا سرنگوني شاه مستبد ادامه داده و خواهند داد.
مقدسي در ادامه در مورد فتنه‌گران نيز تصريح كرد: سران فتنه يقين دارند وابسته به استكبار جهاني مخصوصا شيطان بزرگ و غرب هستند از اين رو شبانه روز با بوق و كرناي خودشان سران فتنه خائن به ملت را تشويق به آشوب و فتنه مي‌كنند و دل منافقان و گروه‌هاي معاند و ملحد و سازمان‌هاي سيا و موساد را شادمان مي‌كنند.
ولي زهي خيال باطل، چرا كه اين فتنه‌ها باعث پيروزي ملت شده و انقلاب اسلامي را بيمه كرده و به جلو مي‌برد.
وي در پاسخ به اين سئوال كه گفتمان با ديگر انديشان را چگونه ارزيابي مي‌كنيد، گفت: گفتمان با هر كه مصلح و با عقل و منصف باشد بد نيست بلكه مفيد است ولي گفتمان با خائنان ملت و اسلام نه از سوي خدا و نه از سوي مردم سلحشور غير قابل بخشش است زيرا وقتي دشمن از فتنه گران نام مي‌برد و آنها را دوست به حساب مي‌آورد، بايد به دست عدالت سپرده شوند تا به اشد مجازات برسند.
مقدسي در ادامه بيان داشت: 9دي رفراندوم با عظمت مردم هميشه در صحنه ايران، پيچيدن طومار بساط فتنه‌گران وابسته به استكبار جهاني و خشكاندن ريشه آنان و دفن در زباله‌دان تاريخ است و الان سران آنان به صورت مرده متحرك در اوهامات خود سرگردان، غوطه مي‌خورند.
دبير حزب موتلفه اسلامي استان در مورد لايحه بودجه سال 90 گفت: با اينكه بودجه دير به مجلس تقديم شده نمايندگان با جديت و سرعت، هر چه زودتر تفحص در بودجه تقديمي دولت را آغاز كنند تا رضايت خدا و خلق خدا را فراهم كنند.
مقدسي اشاره كرد: بودجه تقديمي دولت به مجلس، رشد قابل توجهي نسبت به بودجه سال‌جاري داشته و اميد است با كار مضاعف و همت مضاعف مجلس رسيدگي كارشناسانه داشته باشند.
وي همچنين با اشاره به بودجه سال90 اظهار داشت: هدفمند كردن يارانه‌ها توسط دولت در بودجه سال 90 تحول عظيمي در رونق اقتصادي كشور و پايين آمدن چشمگير تورم و افزايش اشتغال براي بيكاران و حل مشكل مسكن متاهلان را خواهد داشت.

تعداد بازديد:917 آخرين تغييرات:89/12/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر