چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 15 ذي الحجه 1441 - 5 آگوست 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بعضى رسانه‌ها آب به آسياب دشمن مى‌ريزند

بعضى رسانه‌ها آب به آسياب دشمن مى‌ريزند

خبرگزاري فارس: ‌دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى گفت: بعضى از رسانه‌ها آگاهانه يا ناآگاهانه آب به آسياب دشمن مى‌ريزند و تلاش دارند پروژه ملى شبكه جامع ارتباطى خليج فارس با محوريت پل خليج فارس را به حاشيه بكشانند.


 


به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومي سازمان منطقه آزاد قشم، حميد بقايى با بيان اين مطلب اظهار داشت: طرح شبكه جامع ارتباطى خليج فارس با محوريت پل خليج فارس پروژه‌اى 40 ساله است كه به نتيجه رسيدن آن نتايج مثبت بسيارى براى كشورمان به همراه دارد.
وى در پاسخ به اخبار منتشر شده در مورد سرمايه محدود شركت‌هاى برنده اين مناقصه افزود: تمام ضوابط فنى و قانونى براى برنده مناقصه اين پروژه عظيم از پيش مشخص و طبق آن عمل شده است.
دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى بيان داشت: رعايت قوانين و مقررات و رعايت اصل بهره‌مندى از وجود ناظران در برگزارى مناقصه پل خليج فارس مورد توجه قرار گرفت.
بقايى با اشاره به اينكه ايجاد اين پل با صرف هزينه‌هاى بسيار، زمينه ساز رقابت بنادر جنوبى كشور با ساير بنادر جهان به ويژه در مناطقه خليج فارس مى‌شود، ادامه داد: با اين اقدام شايد بازار بسيارى از كشورهاى منفعت طلب دچار تزلزل شده و ايران به درجات خوبى از خود كفايى اقتصادى دست يابد.
به گفته اين مقام مسئول همين موضوع زمينه غرض ورزى بيگانگان شده كه با تلاش بسيار سعى دارند از اجراى اين پروژه مهم جلوگيرى كنند.
دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى تأكيد كرد: بعضى از رسانه‌ها آگاهانه يا ناآگاهانه آب به آسياب دشمن مى‌ريزند و به هر شكلى تلاش دارند اين پروژه ملى را به حاشيه بكشانند.
وى در پايان اهميت اين پروژه را براى كشور بسيار زياد توصيف كرد و اذعان داشت: اميدواريم با همراهى مردم و به كارگيرى تمام امكانات اين پروژه ملى ايران را به كشورى بى رقيب در منطقه تبديل كند.تعداد بازديد:921 آخرين تغييرات:89/12/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر