جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تبلیغ برای چهارشنبه سوری

رسانه‌هاي ضد انقلاب در اين روزها چه کار مي‌کنند؟
تبليغ براي چهارشنبه سوري

خبرنامه دانشجويان ايران: در حال حاضر هفته آخر سال 1389 را سپري مي‌کنيم و تنها 3 روز به چهارشنبه آخر سال، مصطلح به "چهارشنبه سوري"، باقي مانده است؛ طبق روال هر ساله ما در اين روز شاهد حضور ناهنجارهاي اجتماعي در سطح شهر خواهيم بود.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجويان ايران»؛ در همين حين عده‌اي تحت عنوان "جنبش چهارشنبه سوري" اقدام به تبليغ براي حضور در سطح شهر و شورش در اين شب کرده‌اند. عمده اين افراد را فمنيست‌ها، کمونيست‌ها و افراد وابسته به جنبش سبز تشکيل مي‌دهند.

در همين راستا حزب کمونيست کارگري با صدور اطلاعيه‌اي از مردم خواست، خود را براي حضور و اغتشاش در اين شب آماده کنند و از دختران و پسران جوان خواست تا خود را آماده کنند و در کنار هم و دست در دست هم، آتش بپا کنند، با هم برقصند و شادي کنند و حجاب بر آتش بيافکنند!!!

جنبش سبز از چند هفته گذشته طرحي تحت عنوان سه شنبه‌هاي اعتراض را طرح ريزي کردند. در ابتدا چرايي اصرار به روز سه شنبه به وضوح حس نمي شد اما با نزديک شدن به چهارشنبه سوري اگر سايت‌هاي لجن پراکني چون بالاترين را نگاه بياندازيد متوجه برنامه از پيش تعيين شده اين جنبش براي شب چهارشنبه سوري(سه شنبه شب) خواهيد شد.

در سايت مذکور اگر لينک‌هاي امتياز داده شده و برتر را مورد بازبيني قرار دهيد متوجه خواهيد شد که به طرز ناشيانه‌اي مطالبي جهت داده شده و هدفمند براي برنامه‌ريزي در اين شب نوشته شده است. لذا با توجه به شکست طرح خبر رساني در دقيقه 90 براي عدم اطلاع پليس از محل تجمع آنان اين بار خواهان آن هستند که با اطلاع رساني وسيع و آشکار به صحنه بيايند؛ البته ظاهرا تجربه‌هاي تلخ خود از اين نوع اطلاع رساني و عدم حضور اندک حاميان خود را فراموش کرده‌اند؛ از سويي ديگر زماني که يک ايدئولوژي طرفداري نداشته باشد با عوض کردن نوع مطرح کردن آن تئوري چيزي عوض نمي‌شود!

در يکي از اين مطالب از اين روز با عنوان "شنبه 24 اسفند روز ملي اعتراض" ياد شده است و در آن به مقايسه جنبش مردمي مصر با جنبش سبز پرداخته شده است! بدون توجه به آنکه هدف‌هاي اين دو جنبش بسيار متفاوت است. يک جنبش يه دنبال حکومت ديني و دفاع از دين خود است و يک جنبش با شکستن مرزهاي قانوني سعي در رواج بي بندوباري و بي‌ديني دارد.

منبع : خبرنامه دانشجويان ايران

تعداد بازديد:1229 آخرين تغييرات:89/12/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر