یکشنبه 6 خرداد 1397 - 11 رمضان 1439 - 27 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

چهار هزار آموزشيار نهضت سوادآموزي استخدام مي شوند

وزير آموزش و پرورش:

چهار هزار آموزشيار نهضت سوادآموزي استخدام مي شوند

زاهدان - وزير آموزش و پرورش با استناد به تعيين تكليف نيروهاي آموزشيار نهضت سوادآموزي كشور گفت: امسال بر اساس مجوزهاي قانوني اخذ شده چهار هزار نفر از نيروهاي آموزشيار نهضت سوادآموزي با احتساب بالاترين سابقه خدمت به استخدام وزارت آ'وزش و پرورش در مي آيند.

'حميدرضا حاجي بابايي' روز چهارشنبه در سومين سفر استاني هيات دولت به سيستان و بلوچستان در شهرستان سرباز طي گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: ساماندهي وضعيت آموزشياران نهضت سوادآموزي و معلمان حق التدريس از اولويتهاي وزارت آموزش و پرورش است.
وي همچنين با اشاره به نامگذاري سال 90 با عنوان سال جهاد اقتصادي گفت: جهاد قداست در كار، ارزشي و مضاعف بودن كار، تسريع در اجراي پروژه ها از ويژگي هاي جهاد است.
وي ادامه داد: معناي اقتصادي جهاد اين است كه زيرساخت هاي توسعه در مناطقي مانند سيستان و بلوچستان بايد شكل گيرد تا بتوانيم شاهد عدالت، پويايي و رشد اقتصادي در كشور باشيم.
وزير آموزش و پرورش گفت: حضور هيات دولت در سيستان و بلوچستان و بررسي مشكلات مردم از نزديك و گوش دادن به درد و دل هاي آنان خود يك رويكرد جهادي است.
وي با اشاره به اقدامات دولت نهم و دهم در مناطق محروم افزود: اقداماتي كه در دولت دكتر احمدي نژاد در مناطق كمتر توسعه يافته صورت گرفت حقيقتا مثال زدني و بي نظير است.
وي اظهار داشت: مصوبات سفر سوم رييس جمهور به سيستان و بلوچستان نمادي از يك اقدام جهادي، خدماتي، رفاهي و اقتصادي است و توجه ويژه دولت به اين منطقه را نشان مي دهد.
وزير آموزش و پرورش به عنوان نماينده تام الاختيار رييس جمهور براي بررسي مسائل و مشكلات سرباز به اين شهرستان زيبا در 500 كيلومتري جنوب زاهدان سفر كرد.
ديدار با مردم و مسوولان و شركت در نشست شوراي اداري از جمله برنامه هاي حاجي بابايي در سفر به شهرستان سرباز بود.
سرباز در كنار رود پرآبي به همين نام قطب كشاورزي بويژه در توليدات باغي و گرمسيري نظير انبه، موز، پاپايا، گواوا و چيكو محسوب مي شود.
7315/2729
انتهاي خبر / خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) / کد خبر 30338230 
تعداد بازديد:3220 آخرين تغييرات:90/01/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر