دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اخراج دو امام جماعت از هواپیما

برگي ديگر از آزادي به سبک آمريکايي؛

اخراج دو امام جماعت از هواپيما

بر اساس اين گزارش اين دو مسلمان که لباس اسلامي نيز به تن نموده بودند به دستور خلبان و توسط نيروهاي امنيتي از هواپيما اخراج شدند./ اين اتفاقات در حالي رخ مي دهد که رسانه هاي غربي بويژه آمريکايي همواره سعي کرده اند تا خود را مدافع حقوق بشر و کشورهاي اسلامي را به سلب آزادي و عدم رعايت حقوق انسانها و پيروان اديان ديگر، متهم نمايند.

 

 

به گزارش سرويس بين الملل بي باک، به دليل تبليغات سوء رسانه هاي غربي عليه دين مقدس اسلام و مسلمانان، يک خلبان آمريکايي به بهانه ترس از همسفري با دو امام جماعتي که در ممفيس آمريکا مسجد دارند، آنها را از هواپيمايي که وي خلبانش بود، اخراج نمود.

روزنامه آمريکايي "مينا پليس استار تريبون" نوشت: مسعود رحمان و محمد زغلول که هر دو امام جماعت مساجدي در آمريکا بودند از سفر با هواپيما منع شدند و آنها را از هواپيما اخراج کردند.

اين رسانه آمريکايي در بيان علت و توجيه اين اتفاق عجيب نوشت: خلبان اين هواپيما از اينکه با اين دو نفر همسفر شود بسيار وحشت داشت لذا بايد اين حق را براي وي قائل باشيم تا آنها را از هواپيمايي که او بايد خلباني اش را بعهده بگيرد، اخراج نمايند!

بر اساس اين گزارش اين دو مسلمان که لباس اسلامي نيز به تن نموده بودند به دستور خلبان و توسط نيروهاي امنيتي
از هواپيما اخراج شدند.

اين اتفاقات در حالي رخ مي دهد که رسانه هاي غربي بويژه آمريکايي همواره سعي کرده اند تا خود را مدافع حقوق بشر و کشورهاي اسلامي را به سلب آزادي و عدم رعايت حقوق انسانها و پيروان اديان ديگر، متهم نمايند.تعداد بازديد:1026 آخرين تغييرات:90/02/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر