چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

هيچ نسبتي با متصرفين زمين ندارم

نماينده مردم چابهار در مجلس:

هيچ نسبتي با متصرفين زمين ندارم

چابهار - نماينده مردم سه شهرستان چابهار، كنارك و نيكشهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: هيچگونه نسبتي با افرادي كه اقدام به تصرف زمين در بندر چابهار كرده اند، ندارم.

 

 

هيچ نسبتي با متصرفين زمين در اين شهر ندارم
 
'محمد يعقوب جدگال' روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: انتساب متصرفين زمين هاي هشت هكتاري پايانه مسافربري چابهار و اطراف آن به من شايعه است و آن را تكذيب مي كنم.

او خاطرنشان كرد: من از طايفه جدگال هستم و هيچ گونه نسبتي با متصرفين زمين ها ندارم.

در همين رهگذر منابع آگاه محلي مي گويند: شمار زيادي كپرنشين در پنج كيلومتري محور چابهار - ايرانشهر و زمين هاي مجاور كارخانه آسفالت شهرداري اقدام به تصرف غير قانوني زمين كرده اند.

بر پايه اظهارات منابع محلي ساخت و ساز هاي غير مجاز نيز در اين زمين ها صورت گرفته است اما مستحدثات ايجاد شده توسط شهرداري چابهار تخريب شد.

گفته مي شود: شمار زيادي از متصرفين، مهاجرين عرب تبار شهرهاي جنوب غرب كشور هستند.

شهردار چابهار نيز در گفتگو با خبرنگار ايرنا ضمن تاييد تخريب بخش زيادي از ساخت و سازهاي غيرقانوني گفت: متاسفانه برخي از متصرفين شبانه به مكان هاي اشغالي برگشته و در آن ساكن شدند.

'حمداله بليده' افزود: اين موضوع به اطلاع برخي مسوولان استاني و اعضاي شوراي تامين چابهار رسيده و از مجاري قانوني و ذيربط در حال رسيدگي و بررسي است.

اميد صياد ملاشاهي رييس اداره مسكن و شهرسازي چابهار نيز گفت: موضوع تصرف غير قانوني زمين در اين شهرستان به دستگاههاي مسوول ارجاع شد و تنها مقامي كه مي تواند در اين پرونده اظهار نظر كند، رييس كل دادگستري سيستان و بلوچستان است.

در عين حال نماينده مردم چابهار در مجلس با تاكيد بر ضرورت هوشياري و مراقبت مسوولان ذيربط بر حركت هاي مشكوك، خاطرنشان كرد: ساكنين كپرنشين زمينهاي پشت كارخانه آسفالت چابهار از حدود 20 سال قبل در آن مكان سكونت دارند و با توجه به گرماي طاقت فرساي منطقه بايد هر چه زودتر ساماندهي شوند. 
تعداد بازديد:857 آخرين تغييرات:90/03/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر