دوشنبه 16 تير 1399 - 14 ذي القعده 1441 - 6 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

واکنش ضدانقلاب به مستند "الماسی برای فریب"

واکنش ضدانقلاب به مستند "الماسي براي فريب"

عليرضا نوري‌زاده که هرگز گمان نمي کرد ميهمان برنامه هاي ضد ايراني او و همراز چندين ماهه اش، تمام آرزوهاي غرب و ضدانقلاب را از صدا و سيماي ايران به باد دهد، سخنان جالبي را براي توجيه اين واقعيت بيان کرده است.

به گزارش جهان، پخش مستند "الماسي براي فريب" در شب چهارشنبه ۱۸ خرداد از رسانه ملي، سران آمريکا، مقامات کشورهاي اروپايي درگير در ماجرا و ضدانقلاب خارج نشين را دچار شوک کرده است.

هيلاري کلينتون، وزير امور خارجه آمريکا، جو بايدن معاون اوباما و دنيس راس، نماينده ويژه اوباما در خاورميانه و نيز نمايندگان سران دولت‌هاي فرانسه و رژيم صهيونيستي از جمله مقامات ارشد غربي و صهيونيستي بودند که در جريان پروژه هوشمندانه وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران بشدت بازي خوردند.

آنان که پس از پخش افشاگري محمدرضا مدحي، کسي که بنابر برنامه آنان قرار بود رئيس "دولت در تبعيد" شود، آنچنان شگفت زده شده اند که پس از گذشت دو روز از پخش اين مستند، همچنان ترجيح مي دهند سکوت کنند.

موضوع افشاگري مدحي در مستند الماسي براي فريب، برنامه‌هاي تروريستي و براندازانه غرب، رژيم صهيونيستي و ضدانقلاب خارج از کشور عليه ملت ايران بود.

مدحي که از سوي سازمان اطلاعاتي غرب و به دليل سوابق انقلابي و نظامي اش در ايران براي پروژه آمريکا انتخاب شده بود، با مديريت وزارت اطلاعات، غرب و ضدانقلاب را بازي داد و پس از اقدام پيچيده وزارت اطلاعات براي بازگرداندن او به ايران، دو روز پيش جزئيات پروژه ضد ايراني غرب را افشا کرد و همه سران بازي خورده را انگشت به دهان گذاشت.

عليرضا نوري‌زاده به همراه محسن مخملباف(فيلم ساز ضدانقلاب)، مهرداد خوانساري(از سران فعال ضدنقلاب) و عبدالله مهتدي(سرکرده گروهک تروريستي کومله) از جمله کساني هستند که نامشان در مستند "الماسي براي فريب" برده و نشست هاي مدحي با آنان نمايش داده شد.

عليرضا نوري‌زاده که هرگز گمان نمي کرد ميهمان برنامه هاي ضد ايراني او و همراز چندين ماهه اش، تمام آرزوهاي غرب و ضدانقلاب را از صدا و سيماي ايران به باد دهد، سخنان جالبي را براي توجيه اين واقعيت بيان کرده است.

مدحي چند ماه با نام "سردار مدحي" ميهمان ويژه برنامه تلويزيوني عليرضا نوري‌زاده بود اما وي در گفت وگو با دويچه‌وله گفته است: وقتي برايش مسجل شد که او دروغ مي‌گويد برنامه‌هايش را قطع کرد.

نوري‌زاده مي‌گويد: «زماني که من با ايشان تماس گرفتم، يکسال و اندي بود که ايشان در خارج بود. چندين مصاحبه هم قبلش کرده بود. براي من مدارکي فرستاد که آن مدارک درست بود. نشان‌دهنده‌ي ارتباط و وابستگي ايشان بود. ولي در هرحال ايشان چند ماهي در برنامه‌ي تلويزيوني من آمد و صحبت کرد و مطالبي مي‌گفت."
 

او در عين حال ادعا مي کند: چون مطالبش براي من قابل قبول نبود و بعضاً مطالب مبالغه‌آميز و گاهي هم دروغ بود، يعني مطلبي را من خودم مي‌دانستم، سئوال مي‌کردم و ايشان به من دروغ مي‌گفت، اين‌ها باعث شد که من برنامه‌ام را با او قطع کردم.

در مستند "الماسي براي فريب" از گروهي نام برده شد با نام "جمع ياران". مدحي به غرب و سران ضدانقلاب گفته بود که ۲۰ هزار نيرو در داخل سازمان هاي نظامي ايران دارد که در هنگام نياز مي تواند آنان را بکار گيرد.

نوري زاده و دوستانش که فريب اين ادعا را خورده بودند، اکنون روايت جالبي را از آن مي کنند. عليرضا نوري زاده مي گويد: من به آقاي مدحي گفتم، از اين جمع يارانت يک نفر ديگر را بياور که با ما صحبت کند. ايشان يکنفر را در بانکوک داشت که بعد فهميديم شاگرد يک کبابي‌ست و با او رفيق بود. هر وقت تلفن‌اش را جواب نمي‌داد، او جواب مي‌داد و مي‌گفت که دوست آقاي مدحي است و ايشان بيمارستان است. اين در واقع کل جمع ياراني بود که ما از ايشان ديديم.
 
او البته درباره علت ادامه همکاري اش با مدحي توضيحي نداد.

نوري زاده که حاضر نشده بازي خوردن خود و غرب را بپذيرد تنها عنوان کرده است که محتواي مستند الماسي براي فريب صحت ندارد و مدحي دروغ مي گويد.

او حتي از جانب، سعودالفيصل، هيلاري کلينتون و جو بايدن هم اظهارات مدحي را تکذيب کرده است: آقاي مدحي ادعا مي‌کند که سعودالفيصل، خانم کلينتون يا چه مي‌دانم، آقاي جو بايدن را ملاقات کرده. تمام اين‌ها دروغ است.

عليرضا نوري زاده همچنين در برنامۀ خود به نام «پنجره‌اي رو به خانۀ پدري» گفت که مهرداد خونساري بازي خورده است!
 
نوري‌زاده افزود: به دعوت خانم حبيبي از صداي فرانسه، به پاريس رفتم براي کنفرانسي دربارۀ تونس. همان روز ديدم محمد رضا شاهيد (خبرنگار صداي آمريکا در پاريس) با مدحي گفت‌وگو مي‌کند. شاهيد گفت امروز مدحي معرفي شد که يکي از بلندپايگان سپاه به جنبش پيوسته. موقع خروج چند گردن کلفت او را بردند. گفتم اين‌ها ديگر چيست؟ خونساري گفت: «بله ايشان چون قرار است کار بزرگي انجام دهد، در خطر است».

نوري‌زاده عنواk کرد: آقاي مدحي هر جا صحبت مي‌کرد مي‌گفت که ما يک گروه ‌هستيم. و اين جمع ياران همه جا هستند. پاسدارهاي معروف و بزرگ‌اند. و اين گفته‌ها باعث شده بود برخي به او توجه کنند.

منبع : جهان نيوز
تعداد بازديد:1167 آخرين تغييرات:90/03/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر