یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان

استكبار جهاني تحمل ديدن عزت ايران را ندارد

استكبار جهاني تحمل ديدن عزت ايران را ندارد

خبرگزاري فارس: فرمانده تيپ 44 قمر بني‌هاشم(ع) گفت: تحمل عزت و عظمت ملت ايران كه روزگاري در همه زمينه‌ها به غرب وابسته بود، براي استكبار جهاني سخت است.به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، علي‌محمد اكبري در جمع كاركنان سپاه اين استان اظهار داشت: در ادامه خيانت‌هاي سران ديكتاتور و نفوذي‌هاي آمريكا بر كشورهاي اسلامي، همان سفاكان زمان ولايت ائمه معصومين(ع) در كشور بحرين و يمن امروز هم دارند جنايت مي‌كنند.
 
وي افزود: امروز ما روح و جانمان با برادران ايماني و جهادگر در اقصي نقاط جهان است كه در مقابل استكبار جهاني ايستاده‌اند و اگر خوب توجه به فرمايش ائمه(ع) به‌ويژه پيام‌ها و روايات حضرت امام جواد(ع) داشته باشيم متوجه ميشويم كه تنها سفارش آن بزرگواران حمايت از مسلمانان گرفتار در چنگال ديكتاتورها بوده و است.

اكبري افزود: بيداري ملت‌ها و گسترش اسلام راستين در خط پيامبر(ص) كه خاستگاه آن قلوب مردم مسلمان ايران و انوار تابان آن خاورميانه را در بر گرفته اركان فرهنگي تمدن غرب را به شدت به لرزش در آورده است.

وي ادامه داد: اسلام ناب محمدي(ص) كه در ايران به رهبري امام خميني(ره) ايجاد شد پيشرفت، رشد و تعالي را به همراه داشت و موجب شد اين كشور با توجه به تحريم‌ها و توطئه‌هاي استكبار جهاني قله‌هاي ترقي را يكي پس از ديگري فتح كند.
 
اكبري ادامه داد: الگوشدن ايران اسلامي براي ساير كشورها كه زمينه بيداري اسلامي در خاورميانه را فراهم ساخته است سخت دشمنان و سران كشورهاي وابسته به غرب را نگران ساخته است.

وي اضافه كرد: تحمل عزت و عظمت ملت ايران در جهان همچنين رشد و پيشرفت در زمينه‌هاي مختلف در اين كشور كه روزگاري با دستور ابرقدرت‌هاي جهان اداره مي‌شد و در همه زمينه‌ها به غرب وابسته بود، براي استكبار جهاني سخت است و چون مي‌دانند با حاكم شدن اسلام تسلط آنان بركشورها از بين مي‌رود، نمي‌خواهد كشورهاي ديگري با الگوي ايران تشكيل شود.

 

تعداد بازديد:811 آخرين تغييرات:90/03/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر