سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ادامه روند شناسایی و دستگیری نفوذی های جریان انحرافی توسط قوه قضاییه

ادامه روند شناسايي و دستگيري نفوذي هاي جريان انحرافي توسط قوه قضاييه

عضو کميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به دستگيري ملک زاده و علي اصغر پرهيزکار دو عنصر وابسته به جريان انحرافي طي روزهاي اخير، از دستگيري و محاکمه ديگر افراد وابسته به اين جريان توسط قوه قضاييه خبر داد.

 

 

سيد سليمان ذاکر، نماينده اروميه در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بيان اينکه اعضاي کميسيون قضايي و حقوقي طي هفته آينده از مسئولان قوه قضاييه براي حضور در خانه ملت براي بررسي و همفکري در خصوص پرونده هاي متهمان وابسته به جريان انحرافي دعوت خواهند کرد، افزود: کميت،‌ کيفيت، دامنه و منشأ انحراف افراد وابسته به جريان انحرافي از مسايلي است که با حضور مسئولان دستگاه قضايي و نمايندگان مردم بررسي خواهد شد.

عضو کميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به رخنه جريان انحرافي در وزارت امور خارجه، نهاد رياست جمهوري و ديگر ارگان هاي دولتي کشور اظهار داشت: مجلس خواستار بررسي ميزان ورود وابستگان به جريان انحرافي در دستگاه امنيتي – اطلاعاتي و مقابله هرچه سريعتر قوه قضاييه با متهمان است.

ذاکر با ابراز خرسندي از جسارت دستگاه قضايي کشور در خصوص پيگيري پرونده هاي مرتبط با جريان انحرافي و دستگيري متهمان اين پرونده ها ادامه داد: ارائه مستندات و مدارک قانوني و بکارگيري قضات ويژه و مستقل براي ورود در اين زمينه، درخواست نمايندگان مردم از مسئولان دستگاه قضايي است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


  
تعداد بازديد:860 آخرين تغييرات:90/04/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر