چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اسرائیل را از دامغان می‌زنیم

اسرائيل را از دامغان مي‌زنيم

سردار امير علي حاجي زاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه صبح امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص توان موشکي ايران اظهار داشت: مسافت برد موشکي ايران تا ۲ هزار کيلومتر است و اين به معناي عدم توانايي براي افزايش برد موشک ها نيست بلکه بيش از اين برد را براي ساخت موشک هايمان احتياج نداريم.

به گزارش جهان به نقل از خبرگزاري‌ها، وي با بيان اينکه فاصله اسرائيل با ايران بيش از هزار و ۲۰۰ کيلومتر است که مي توان آن را از سمت دامغان و سمنان مورد اصابت موشک هايمان قرار دهيم، گفت: آمريکا نيز زحمت ما را کم کرده است زيرا پايگاههايش از ۱۲۰ کيلومتر تا ۷۰۰ کيلومتر در اطراف ايران وجود دارد و با همين موشک ها مي توان همه اهداف آمريکايي در منطقه را مورد اصابت قرار داد.

حاجي زاده در ادامه در خصوص تهديد اروپا نيز گفت: همان طور که گفته ام برد موشک هاي ما ۲ هزار کيلومتر است ضمن اينکه بيشترين دشمن هاي فرامنطقه اي ما آمريکا و اسرائيل هستند و ما احساس تهديدي از ناحيه کشورهاي ديگر نمي کنيم بنابراين برد موشک هايمان را بر اساس اهداف آمريکايي در منطقه و اسرائيل طراحي کرده ايم .

بنابر گزارش، پيش از ظهر امروز سه شنبه بخش دوم مرحله نخست رزمايش بزرگ پيامبر اعظم ۶ با پرتاب موفقيت آميز ۱۴ موشک زمين به زمين به اتمام رسيد. از اين ۱۴ موشک، ۹ فروند موشک زلزال و ۲ فروند موشک شهاب يک، ۲ فروند موشک شهاب ۲ و يک فروند موشک شهاب ۳ ( از نوع قدر S) بودند.

گفتني است مرحله دوم رزمايش پيامبر اعظم ۶، قرار است چهاردهم تير ماه با مورد اصابت قرار دادن اهداف متحرک دريايي برگزار شود.

در اين رزمايش سردار حسين سلامي جانشين فرمانده کل سپاه و سردار امير علي حاجيزاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه و همچنين جمع ديگري از فرماندهان سپاه حضور داشتند.

منبع : جهان نيوز

تعداد بازديد:954 آخرين تغييرات:90/04/08
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر