یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تحلیل‌استیلی‌از نخستین بازی‌پرسپولیس

تحليل‌استيلي‌از نخستين بازي‌پرسپوليس

اين اولين بازي بود که در ليگ برگزار کرديم و طبيعتا هنوز هماهنگي لازم براي ارائه بازيهاي بهتر را نداريم.

  

مهر: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با مثبت ارزيابي کردن فوتبالي که شاگردانش در ديدار برابر ملوان به نمايش گذاشتند گفت: با توجه به اينکه تنها سه روز ملي‌پوشان را در اختيار داشتيم هنوز به هماهنگي لازم نرسيده‌ايم، هر چند که برخي بازيکنان هم در حد و اندازه خودشان نبودند.

حميد استيلي پس از تساوي سه شنبه شب تيمش برابر ملوان بندرانزلي در ورزشگاه آزادي تهران ضمن بيان اين مطلب گفت: اين اولين بازي بود که در ليگ برگزار کرديم و طبيعتا هنوز هماهنگي لازم براي ارائه بازيهاي بهتر را نداريم. نا بازيکنان ملي پوشمان را تنها سه روز در اختيار داشتيم و اين زمان براي هماهنگ کردن بازيکنان کافي نيست.

وي ادامه داد: در هر دو نيمه ديدار برابر ملوان نسبت به حريف برتري داشتيم و موقعيت هاي زيادي را روي دروازه ملوان ايجاد کرديم اما در زدن ضربات آخر کم دقت بوديم که بايد بررسي کنيم ببينيم چرا با وجود حملات زيادي که روي دروازه حريف انجام مي دهيم و سانترهايي که براي مهاجمان ارسال مي شود بازهم نمي توانيم به گل برسيم. شايد بايد با تعداد نفرات بيشتري در محوطه جريمه حريف حاضر شويم. بايد بازي را آناليز کنم و به نقاط ضعف مان دست پيدا کنم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس نمايش بازيکنانش در ديدار برابر ملوان را راضي کننده و تماشاگر پسند عنوان کرد و گفت: ما شروع خوبي داشتيم و در همان نيمه اول موقعيت هاي زيادي را روي دروازه حريف ايجاد کرديم اما در نيمه دوم ملوان از تک موقعيتي که داشت به گل رسيد. بعد از اين گل ما روش بازي مان را تغيير داديم و توانستيم ضمن به ثمر رساندن گل مساوي موقعيت هاي زيادي نيز خلق کنيم اما در به ثمر رساندن آنها ناکام بوديم.

استيلي حمايت هواداران پرسپوليس تا دقيقه 96 از اين تيم را يکي از نقاط مثبت اين ديدار معرفي کرد و خاطرنشان ساخت: بايد از اين تماشاگران تشکر کنم که به ورزشگاه آمدند و تا ثانيه هاي پاياني بازي به تشويق پرسپوليس پرداختند. اين يک نکته مثبت است که هواداران تا دقيقه 96 به تشويق تيم پرداختند و نشان دادند که براي موفقيت تيمشان همه کاري مي کنند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که فکر نمي کنيد تشويق علي دايي بعد از دريافت گل پرسپوليس روي بازيکنان تاثيرگذاشت گفت: من به نظر هواداران احترام مي گذارم. آنها حق دارند که از تيم شان پيروزي بخواهند اما بايد کمي صبور باشند. کمي زود بود که بخواهند اين تشويق ها را شروع کنند چون تازه بازي اول است اما به هر حال حق با آنهاست و من هم قول مي دهم روز به روز بهتر شويم.

حميد استيلي يکي ديگر از عوامل به پيروزي نرسيدن تيمش را عملکرد چند بازيکن عنوان کرد و گفت: با وجود اينکه خيلي از بازيکنان عملکرد مطلوبي داشتند اما چند بازيکن هم در حد و اندازه خودشان نبودند و نتوانستند کارايي لازم را داشته باشند. شما ديديد که علي کريمي با چه شور و اشتياقي بازي مي کرد. اميدوارم همه بازيکنان بتوانند در بازيهاي آينده براي پيروزي تيم تلاش کنند.

وي عملکرد خط دفاعي را مثبت ارزيابي کرد و گفت: در نيمه اول دو اشتباه داشتند که پاس ها را به بازيکنان حريف دادند اما در طول بازي تنها يک اشتباه تاثير گذار داشتند که منجر به گل شد. وقتي يک تيم فوتبال خوبي را به نمايش مي گذارد خط دفاعي نبايد اشتباه کند . با اين حال اشتباه جزوي از فوتبال است و قطعا اگر اشتباهات نبود گلي در فوتبال رد و بدل نمي شد.

حميد استيلي با تاکيد بر اينکه تيمش براي رسيدن به شرايط ايده ال نياز به زمان دارد خاطرنشان کرد: فوتبال پروسه زمانبري است که نمي توان در کوتاه مدت به آن دست پيدا کرد. اميدوارم هواداران اين فرصت را به ما بدهند که بتوانيم نقط ضعف تيم را برطرف کنيم.

وي در مورد قرار نداشتن جواد کاظميان در فهرست 18 نفره اين تيم گفت: کاظميان دير به جمع ما ملحق شد و هنوز از نظر بدني به شرايط ايده ال نرسيده است. اين تشخيص ما بود که کاظميان در اين ديدار بيرون از فهرست 18 نفره باشد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان تاکيد کرد: رمز موفقيت من در همه تيم هايي که بوده ام همدلي و رفاقت بين بازيکنان است. در پرسپوليس هم همين شرايط را دارم و اميدوارم همه بازيکنان بتوانند کمک کنند که در ديدارهاي آينده به پيروزي برسيم و به هوادرانمان هديه بدهيم.

ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و ملوان بندرانزلي در هفته اول يازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر سه شنبه شب با تساوي يک بر يک در ورزشگاه آزادي تهران به پايان رسيد 
تعداد بازديد:1077 آخرين تغييرات:90/05/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر