دوشنبه 7 خرداد 1397 - 12 رمضان 1439 - 28 مي 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

روز قدس روز مقابله ملت‌های مظلوم است

روز قدس روز مقابله ملت‌هاي مظلوم است

خبرگزاري فارس: بخشدار اروندکنار گفت: روز قدس روز مقابله ملت‌هاي مظلوم با استکبار جهاني است.


به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، لطيف حيايي اهوازي ‌در جلسه هماهنگي روز قدس که در بخشداري اين منطقه برگزار شد، اظهار داشت: روز قدس روزى نيست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد‌ اين روز، روز مقابله مستضعفان با مستکبران است.
بخشدار اروندکنار با اشاره به اينکه روز قدس مقابله ملت‌هايى است که در زير فشار ظلم آمريکا و غير آمريکا هستند، تصريح کرد: در اين روز بايد مستضعفان در مقابل مستکبران مجهز شوند تا دماغ مستکبران را به خاک بمالند.
وي همچنين ادامه داد: متعهدان اين روز را روز قدس مى‌دانند و عمل مى‌کنند به آنچه بايد بکنند.
حيايي اهوازي گفت: و منافقين، آنهايى که با ابرقدرت‌ها در زير پرده آشنايى دارند و با رژيم صهيونيستي دوستى، در اين روز بى‌تفاوت هستند.
وي با بيان اينکه در اين روز، سرنوشت ملت‌هاى مستضعف معلوم مي‌شود افزود: بايد همان‌طور که ايران قيام تمام ملت‌ها قيام کنند و اين جرثومه‌هاى فساد را به زباله‌دان‌ها بريزند.
بخشدار اروندکنار اضافه کرد: بايد مسلمين به هوش بيايند، بايد بفهمند قدرتى را که آنها دارند فراتر از قدرت‌هاى مادى غرب است.
وي با بيان اينکه اين روز بزرگ، روز محکوميت جنايات اشغالگران و حاميان آنان و حمايت همه‌جانبه از مبارزه مردم فلسطين براي آزادي بيت‌المقدس و مسجدالاقصي است.
ملت بزرگوار و مسلمان ايران پس از پيروزى انقلاب شکوهمند اسلامى مسئله آزاد‌سازى فلسطين از چنگال غاصبان قدس را سرلوحه آرمان‌هايش قرارداده و همه ساله روز قدس را به روز فرياد کشيده بر سر ستمکاران تاريخ تبديل کرده است.
حيايي اهوازي يادآور شد: پس از پيروزى انقلاب اسلامى، امام امت در نخستين فرصت روزى را براى نجات قدس از چنگال صيهونيست‌هاى جنايتکار، به‌عنوان روز قدس تعيين و پيامى که به همين مناسبت صادر کردند که در آن مردم ايران را تا رهايي فلسطين از چنگال مستکبران به راهپيمايي خواندند.
وي همچنين با بيان اينکه همه بايد در راهپيمايي اين روز سرنوشت‌ساز شرکت و حضور پررنگ داشته باشيم، تصريح کرد: مردم ولايتمدار منطقه همچون سال‌هاي پيش با حضور فعال خود در همه عرصه‌ها‌ بالاخص راهپيمايي روز جهاني قدس، تجديد ميثاقي مجدد با فرامين امام راحل و ولايت فقيه خواهند داشت.

تعداد بازديد:746 آخرين تغييرات:90/05/31
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر