چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کی‌روش قبل از دیدار با قطر:

کي‌روش قبل از ديدار با قطر:

تيم من هيچگاه به يک امتياز فکر نمي‌کند/ مطمئنم با نتيجه خوب برمي‌گرديم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران با اشاره به ديدار سه شنبه شب تيمش برابر قطر و اهميت کسب سه امتياز اين ديدار گفت: تيم من هيچگاه به يک امتياز فکر نمي کند، چه حريف ما قطر باشد چه برزيل. ما فقط سه امتياز را مي خواهيم.

 

به گزارش خبرگزاري مهر، کارلوس کي روش در نشست خبري پيش از ديدار برابر قطر که امروز دوشنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه السد برگزار شد، در مورد اين ديدار گفت: روز سه شنبه دو تيم مدعي صعود از اين گروه باهم بازي دارند و من مطمئن هستم که با يک نتيجه خوب به ايران بازخواهيم گشت. ما تمام بازيهاي قطر را قبل و بعد از آمدن اقاي لازاروني ديده ايم و حتي خود من ديدار امارات با قطر را از نزديک تماشا کردم و اطلاع کافي از اين تيم داريم. قطر تيم خوبي است اما آنچه براي ما مهم است، کسب پيروزي است.

کي روش همچنين گفت: تيم ملي ايران در دوحه ميهمان قطر است و بيشتر تيم ها در خانه حريف بدنبال يک امتياز هستند اما تيم من هيچگاه به يک امتياز فکر نمي کند چه مقابل قطر باشد چه برزيل. چه در خانه بازي کنيم چه در خارج از خانه. من مدتي سرمربي تيم ملي امارات بودم و فوتبال اين منطقه را مي شناسم. ما با احترام کامل برابر حريفانمان بازي مي کنيم و اکنون هم به قطر احترام مي گذاريم.

سرمربي تيم ملي ايران افزود: ما تا آخر به مسير خودمان تا برزيل 2014 ادامه مي دهيم. هدف ما دويدن، جنگيدن در هر بازي و پيروز شدن است. بايد در زمين مسابقه بهترين باشيم که اگر چنين باشد، مي توانيم نتيجه را بسود خودمان رقم بزنيم.

وي درباره اينکه کدام تيم براي ايران خطرناک تر از بقيه است، گفت: الان خيلي زود است. ما فعلا بايد امتياز جمع کنيم و حرکت روبه جلو داشته باشيم. اين هدف اصلي ماست. در بازي سه شنبه نيز تمرکزمان اين است که در زمين بهترين باشيم و به وظيفه مان در طول 90 دقيقه عمل کنيم.

کي روش افزود: براي من مهم نيست در چه زماني از بازي گل بزنيم زيرا مهم، گل زدن و پيروز شدن است. چه در دقيقه يک يا 90 ، نکته کليدي اين است که از مهارت هايمان در زمين استفاده کنيم و پيروز شويم. ما مي دانيم که مي توانيم پيروز شويم، مهم اين است که قطريها هم اين را بدانند.

سپس خبرنگاري پرسيد بازيکنان قطر چرا بايد اين را بدانند که کي روش در پاسخ گفت: زيرا بار قبل هم در اينجا تيم ايران به پيروزي رسيده است. البته با آمدن مربي جديد قطر پيشرفت کرده اما ما به خودمان اطمينان داريم که بازي را مي بريم.

ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و قطر در مرحله سوم مقدماتي جام جهاني در قاره آسيا ساعت 21 روز سه شنبه در ورزشگاه السد برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاري مهر

 

تعداد بازديد:1060 آخرين تغييرات:90/06/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر