پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/طرح اوقات فراغت


 
 


 


 


 
خروجي RSS

فعاليت 120 پايگاه طرح اوقات فراغت در سيستان و بلوچستان -1389

دبير اجرايي طرح اوقات فراغت تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان خبر داد:

فعاليت 120 پايگاه طرح اوقات فراغت در سيستان و بلوچستان -1389

دبير اجرايي طرح اوقات فراغت اداره‌كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: در ايام تابستان، 120 پايگاه طرح اوقات فراغت در استان فعاليت مي‌كنند. 

 
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ،محمد عباسيان در زاهدان اظهار داشت: اين پايگاه‌ها در قالب هسته فرهنگي جوان و بوستان معرفت از اول تيرماه جاري به مدت 40 روز فعال هستند.
 
وي افزود: اداره‌كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان با هدف شناسايي، جذب، حمايت و هدايت جوانان مستعد خواهر و برادر براي اعتلاي سطح فرهنگ ديني از طريق فعاليت‌هاي فرهنگي در مقاطع تحصيلي دبيرستان و دانشگاه اقدام به برگزاري هسته‌هاي فرهنگي جوان كرده است.
 
وي ادامه داد: در مقاطع ابتدايي و راهنمايي نيز پايگاه‌هاي بوستان معرفت براي نوجوانان فعال است.
 
عباسيان تصريح كرد: اين دوره از فعاليت‌ها و كلاس‌ها با برنامه‌هاي فرهنگي مختلفي از جمله، آموزش قرآن، تفسير قرآن، آموزش احكام و اعتقادات، درس احكام و قصه‌هاي قرآني و برنامه‌هاي ورزشي، اردوهاي زيارتي و سياحتي برگزار مي‌شود.
 
دبير اجرايي طرح اوقات فراغت تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان بيان كرد: اين پايگاه‌ها در شهرستان زاهدان در قالب شش هسته فرهنگي جوان و 20 بوستان معرفت، در زابل چهار هسته فرهنگي جوان و 20 بوستان معرفت، در ايرانشهر چهار هسته فرهنگي جوان و 20 بوستان معرفت، در سراوان دو هسته فرهنگي جوان و شش بوستان معرفت، در خاش و نيكشهر دو هسته فرهنگي جوان و شش بوستان معرفت، در دلگان دو هسته فرهنگي و 12 بوستان معرفت، زهك دو بوستان فرهنگي و 10 بوستان معرفت و در ميرجاوه و كنارك چهار بوستان معرفت فعاليت مي‌كنند.
 
وي از جمله سياست‌ها و ماموريت‌هاي تبليغات اسلامي در زمينه برگزاري اين طرح در قالب 120 هسته فرهنگي را معرفي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن، معرفي انديشه‌هاي والاي مقام معظم رهبري به نسل جوان و نوجوان، ساماندهي و سازماندهي، توسعه، تعميق و تقويت فعاليت‌هاي فرهنگ ديني، شناسايي ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي حوزه فراغت، مقابله با تهاجم فرهنگي و توسعه حجاب و عفاف اعلام كرد.
 
تعداد بازديد:1717 آخرين تغييرات:90/06/29
نظرات

  • به تو چه:خاک توسرتون بااین مطالبتون
    • پاسخ:شما بفرماييد چه مطلبي بذاريم لطفا
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر