شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

معرفي مدير جديد فرهنگ و ارشاد

معرفي مدير جديد فرهنگ و ارشاد

زاهدان - مدير كل جديد فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان بر اعتلاي فرهنگ و هنر استان و حمايت از فعالان اين عرصه در اين خطه جنوب شرق كشور تاكيد كرد.

 
به گزارش ايرنا، 'عباس دانشي' روز يكشنبه در مراسم معارفه خود به عنوان مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان طي سخنان كوتاهي بر توسعه فعاليتهاي فرهنگي و هنري و استفاده از توانمنديها و ظرفيت هاي موجود و نيز شكوفايي فرهنگ و هنر استان با كمك نيروهاي متخصص و متعهد اين حوزه تاكيد كرد.

وي گفت: انتظار است در اين زمينه با كمك همه دست اندركاران فرهنگ و هنر و مسوولان دستگاههاي مختلف سيستان و بلوچستان تلاشهاي مورد نظر و انتظارات به ثمر نشيند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در اين مراسم تقدير نامه و حكم صادره از سوي سيد 'محمد حسيني' وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به محمد رضا زاهد شيخي مدير سابق و حجت الاسلام عباس دانشي ‌مدير كل جديد فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان قرائت شد.

در اين مراسم نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، معاون حقوقي و پارلماني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاون سياسي - اجتماعي استاندار و جمعي از مسوولان استاني و فرهنگ دوستان نيز حضور داشتند 
تعداد بازديد:1081 آخرين تغييرات:90/07/04
نظرات

  • ناشناس:سلام. مسئله عدم ثبات مدیریت ها در دولت فعلی خود نیاز به بررسی از جوانب مختلف دارد اما تا جایی که بنده اطلاع دارم روحانیت معظم به موسیقی ونقاشی و نمایش وفیلم و سایر موضوعات هنری مشابه دیدگاهی عجیب دارند وآن را اتلاف وقت مي دانند یعنی کسی که به این موضوعات بپردازد عمرش را به عبث میگذراند و پرداختن آنرا باعث غفلت از یاد خدا می دانند این بزرگواران بعد از 30سال از عمر انقلاب اسلامی اجازه نمایش آلات موسیقی را در تلویزیون نداده اند حال مگر اینکه این شاخه مهم از هنر را تعطیل نمود با فیلم وفیلم سازی یا اصلا تماشای تلویزیون رابطه ای ندارند وهزاران موضوع قابل طرح دیگر..... حال نمی دانم این روحانی جوان با چه افکاری مدیریت خواهد کرد ایا امکان پذیر است ادم بر خلاف اعتقادش آنهم کار مهم فرهنگی انجام دهد یا درش را گل بگیریم ودرس اکابر وترکه های قدیم را احیا کنیم اینکه سکاندار کشتی عظیم فرهنگ وهنر یک روحانی باشد در خوشبینانه ترین حالت و در بعضی قسمتها بسیار جای امیدواری است در برگزاری کلاسهای اخلاق وقران ومراسم عزاداری وولادت به سبک جدید که البته به نوعی موازی کاری با سازمان تبلیغات و حوزه مسولیت برادر روحانی دیگرمان میشود انشاا...امید فراوان است کشتی ما ادامه مسیر دهد ولی در قسمت اعظم کار بدلیل مشکلات فراوان پیش رو به گل نشستن کشتی محتمل است تقاضا دارم بعد از نمازهای یومیه برای موفقیت این کشتی ورسیدن به ساحل و سکون دعا بفرمائید.متشکرم
    • پاسخ:ممنون از ابراز عقيده شخصيتان دوست عزيز
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر