یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/مسابقه

بیست و یکمین جشنواره تئاتر سیستان‌ و بلوچستان برگزار می‌شود

بيست و يکمين جشنواره تئاتر سيستان‌ و بلوچستان برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: از 25 مهر ماه جاري بيست و يکمين جشنواره تئاتر سيستان و بلوچستان در زاهدان برگزار مي‌شود.

خبرگزاري فارس: بيست و يکمين جشنواره تئاتر سيستان‌ و بلوچستان برگزار مي‌شود
 

حجت‌الاسلام عباس دانشيدر گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: بيست و يکمين جشنواره تئاتر سيستان و بلوچستان از 25 مهرماه جاري به مدت سه روز در تالار فرهنگسراي جوان و تالار اشراق مجتمع فرهنگي و هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان برگزار مي‌شود.

وي افزود: ايجاد رقابت سالم و جذاب بين هنرمندان و تبادل اطلاعات در مورد بازيگري از اهداف برگزاري اين جشنواره است.
 
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان بيان کرد: يک نفر به عنوان داور و ناظر از مرکز هنرهاي نمايشي و دو نفر از بازيگران برجسته استان، کار داوري مرحله استاني جشنواره تئاتر سيستان و بلوچستان را برعهده دارند.

دانشي گفت: مرحله منطقه‌اي جشنواره تئاتر، هشتم آبان ماه امسال در بندرعباس برگزار مي‌شود.

وي ادامه داد: دو گروه نمايشي به عنوان برگزيده استان سيستان و بلوچستان در مرحله منطقه‌اي جشنواره شرکت مي‌کنند.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان به برنامه مراسم اختتاميه جشنواره تئاتر استان اشاره کرد و افزود: در مراسم اختتاميه جشنواره از مسئولان استاني و ملي به ويژه رئيس مرکز هنرهاي نمايشي کشور براي حضور دعوت شده است.

دانشي تصريح کرد: تقدير از برگزيدگان جشنواره تئاتر از برنامه‌هاي ديگر مراسم اختتاميه جشنواره تئاتر سيستان و بلوچستان است.

وي خاطرنشان کرد: جشنواره تئاتر سيستان و بلوچستان از ابتداي پيروزي انقلاب در استان سيستان و بلوچستان به صورت مستمر برگزار مي‌شود. 
تعداد بازديد:2538 آخرين تغييرات:90/07/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر