چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تصاویر درگیری در لیگ کشتی

تصاوير درگيري در ليگ کشتي

 

 

در جريان فينال وزن 55 کيلوگرم مسابقات کشتي آزاد قهرماني برزگسالان کشور، مربيان تيم‌هاي لرستان و آذربايجان شرقي با يکديگر درگير شدند که اين امر منجر به قطع مسابقات به مدت کوتاهي شد.


در فينال وزن 55 کيلوگرم که بين فريد دژم‌خوي از آذربايجان شرقي و عبدالله فولادوند از لرستان برگزار مي‌شد، پس از برنده اعلام شدن دژم‌خوي، مربي لرستان نسبت به اين راي اعتراض کرد که در همين حين دو نفر از هواداران کشتي‌گير آذربايجان شرقي وارد محوطه مسابقات شدند و همين امر باعث ايجاد درگيري فيزيکي بين آن‌ها شد.
جواد طاري‌بخش مسوول روابط عمومي هيات کشتي خراسان رضوي در اين رابطه گفت: با بازبيني فيلم اين درگيري تمامي افراد مقصر شناسايي شدند و طبق نظر کميته انظباطي فدراسيون کشتي، کارت مربيگري مربيان حاضر در اين درگيري باطل خواهد شد و اين مربيان حق حضور در مسابقات را نخواهند داشت.

غلامرضا محمدي:
درگيري‌هاي فينال 55 كيلوگرم ربطي به من نداشت

اين حق طبيعي من است كه اجازه ندهم حق كشتي‌گيران ضايع شود
عليزاده از خراسان شمالي پديده بود
سرمربي تيم ملي كشتي آزاد گفت: اين حق طبيعي من است كه به عنوان سرمربي تيم ملي اگر مي‌بينم حقي ضايع مي‌شود، از داوران بخواهم بررسي بيشتري كنند.
در رابطه با درخواست خود از داوران براي بازبيني كشتي‌ها در برخي از رقابت‌هاي قهرماني كشور، گفت: اين حق من است كه وقتي مي‌بينم يك كشتي مشكل دارد، وارد شوم. البته من دخالتي در نتيجه‌ نداشتم و تنها از داوران درخواست مي‌كردم كه فيلم را بازبيني كنند.
تصاوير درگيري در ليگ کشتيتصاوير درگيري در ليگ کشتي
محمدي همچنين گفت: در كشتي فينال در وزن 55 كيلوگرم هم مانند 4ـ5 مسابقه ديگر در تايم دوم از داوران خواستم كه فيلم را ببينند و وقتي كشتي پس از تايم سوم تمام شد، آن درگيري پيش آمد و درگيري ربطي به خواسته من از داوران نداشت.
سرمربي تيم ملي كشتي آزاد تاكيد كرد: البته در هيچ مسابقه‌اي اعمال نفوذ نكرده و نخواهم كرد و تصميم گيري در مورد نتايج در اختيار داوران بود. من فقط از داوران خواستم كه فيلم را بازبيني كنند تا حقي ضايع نشود.
وي در پاسخ به اين سوال كه به جز ملي پوشان چرا بقيه كشتي‌گيران سرشناس نيز به مسابقات قهرماني كشور پشت كردند، گفت: اين موضوع به هيات‌هاي كشتي استان‌ها بر مي‌گردد. هيات‌ها متولي كشتي استان‌ها هستند و آن‌ها بايد بگويند كه چرا كشتي‌گيران‌شان در مسابقات قهرماني كشور شركت نمي‌كنند. خيلي از نفرات شاخص بودند كه نيامدند كشتي بگيرند، البته ما هم همه چيز را با هم مي‌خواهيم. بعد از مسابقات جهاني، هم مسابقات قهرماني كشور را برگزار مي‌كنيم و هم دو هفته ديگر ليگ را داريم كه اين فشردگي، مشكلاتي را به وجود مي‌آورد.
تصاوير درگيري در ليگ کشتيتصاوير درگيري در ليگ کشتي
محمدي در پاسخ به اين سوال كه از نظر شما پديده مسابقات چه كسي بود؟ گفت: من جلال عليزاده كشتي‌گير 60 كيلوي خراسان شمالي كه دوم شد را پديده مسابقات مي‌دانم. او جوان 18 ـ 19 ساله‌اي‌ است كه از شيروان آمده و مي‌تواند از سرمايه‌هاي كشتي ما شود. البته در برخي وزن‌ها پديده‌هاي ديگري هم ديدم كه حتي شايد برخي از آن‌ها سوم هم نشده باشند، اما سهميه جام تختي به آن‌ها خواهيم داد. اين بهترين دستاورد ما از مسابقات قهرماني كشور بود.
سرمربي تيم ملي در مورد شكست سعيد ابراهيمي در وزن 120 كيلوگرم گفت: از اين كه ابراهيمي به كشتي برگشته استقبال مي‌كنيم، اما بايد خيلي زحمت بكشد تا به دوران اوج خود برگردد. 
تعداد بازديد:3282 آخرين تغييرات:90/07/18
نظرات

  • رضا دولتشاه:اگه لرستان از اونها زدن دستشون درد نکنه
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر