پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

احتمال‌کسر 6 امتیاز از شاهین‌و‌راه‌آهن

احتمال‌کسر 6 امتياز از شاهين‌و‌راه‌آهن

 

 

رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: احتمال دارد از دو تيم شاهين و راه آهن به خاطر عدم توجه به پرداخت بدهي هايشان 6 امتياز كسر شود.

 
اسماعيل حسن زاده تصريح كرد: اين هفته ابلاغيه خود را به باشگاه هاي شاهين و راه آهن ارسال مي كنيم تا مسئولان اين دو باشگاه براي حضور در جلسه و ارائه توضيحات به كميته انضباطي بيايند.
 
وي افزود: اين دو باشگاه پيش از شروع فصل قول دادند كه بدهي هايشان را تا تاريخ معيني پرداخت كنند، اما با گذشت چند روز از تاريخ مورد نظر هنوز قول خود را عملي نكرده اند.
 
رئيس كميته انضباطي تاكيد كرد: اگر در جلسه با مسئولان اين دو باشگاه به نتيجه رسيديم كه هيچ، وگرنه حكم خود را مبني بر كسر 6 امتياز از هر باشگاه به آنها ابلاغ مي كنيم.
 
حسن زاده در پاسخ به اين سئوال كه چرا از باشگاه هايي چون استقلال و پرسپوليس كه به مراتب بدهي هاي بيشتري دارند امتيازي كسر نمي شود؟ گفت: بعضي از باشگاه ها همانند صبا، استقلال و پرسپوليس پيش از شروع فصل اعلام كردند كه بدهي هايشان را از ميزان درآمد خود در سازمان ليگ پرداخت مي كنند. اين باشگاه ها به كميته انضباطي تاريخ مشخصي را براي اين موضوع در نظر نگرفته اند كه حالا با كوتاهي از آن بخواهند جريمه شوند. 
تعداد بازديد:805 آخرين تغييرات:90/07/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر