چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - 9 شعبان 1439 - 25 آپريل 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

لذت انتقام با 6 گل

لذت انتقام با 6 گل

دو تيم  ايران و بحرين بالاخره با وجود تمام خاطرات تلخ شروع شد و در همان دقايق ابتدايي داور استراليايي با اجراي درست قانون تيم حريف را ده نفره . ايران و بحرين-؟آناليزايران و بحرين-؟آناليز

حالا اگر تيم حريف از آندسته تيمهايي بود که با اخراج يک بازيکن مصمم تر و با دوندگي بيشتر بازي مي کردند مي توانستيم بگوييم اخراج براي ما ضرر داشت ولي در اين بازي اين اتفاق هم به نفع ما شد از اين نظر که خشونت حريف را گرفت و اشتداد رواني يا همان جو بازي را به نفع ما چرخاند و حتي اجازه نداد حريف وقت کشي کند در پلان دوم به تحليل ترکيب اوليه بازي مي پردازيم طبق پيش بيني ما به غير از چند بازيکن خبري از بازيکنان فيکس بازي با فلسطين نبود و حضور قاضي در نوک حمله تعجب همگان را سبب شد.
ايران و بحرين-؟آناليزايران و بحرين-؟آناليز
 در اين بازي تيم ما سرعت بالايي نداشت ولي با آرامش و منطقي با پاسهاي زياد همديگر را پيدا مي کردند چرخش توپ در تمامي نقاط زمين بخوبي انجام مي شد ولي دو مورد در طول بازي کمي غير متعارف يکي تعداد خطاهاي زياد بازيکنان ما 23 خطا در مقابل تنها 5 خطاي تيم ده نفره بحرين در صورتيکه بيشترين خطاهاي ما هم در مناطق غير ضروري و مورد ديگر تعداد دفع هاي زياد توپ در طول بازي 44 مورد يعني در هر 2 دقيقه يک دفع داشتيم در دفعها هم خيلي بي دقت هستيم چون ديده شد خيلي از دفعها ضروري نبود و مي شد براحتي آن توپها را کنترل کرد و بازيسازي انجام داد.
ايران و بحرين-؟آناليزايران و بحرين-؟آناليز
مورد ديگر اين بود که چرا بعد از اخراج بازيکن حريف تيم را 2 فوروارد نکرد و تا انتهاي بازي با همان تک فو روارد هدف بازي کرديم. در نهايت براي دومين بار در استاديوم آزادي طعم انتقام را چشيديم آن هم با شش گل و از اين بابت از همه ملي پوشان ممنونيم که غرور ملي ما را سر افزار کردند. 
ايران و بحرين-؟آناليزايران و بحرين-؟آناليز
خصوصيات مثبت تيم:
1- کسب يک روحيه خوب براي بازيکنان و خط و نشان کشيدن براي همه حريفان در آسيا
2- پاسکاري هاي خوب بازيکن تيم با هم در تمامي شرايط بازي
3- بنظر ميرسد يک نسل جديد و پرافتخار ديگر در راه است.
4- تعويضهاي خوب و بموقع
ايران و بحرين-؟آناليزايران و بحرين-؟آناليز
خصوصيات منفي تيم:
1- بعد از اخراج حريف و تک فوروارد بودن بحرين خيلي سريع بايد 2 فوروارده مي شديم. 
2- بنظر مي رسد کاظميان هم در اين بازي مي توانست سهمي داشته باشد.
3- در اين 44 دفع توپ داشتيم يعني هر 2 دقيقه يک دفع که بيشتر اين دفعها تحت فشار نبود و لزومي به آن نبود . همچنان در بازيها آمار دفع  هاي توپ ما بالا است.
4-  23 خطاي ايران که بيشتر آنها بي مورد و در منطقه هاي حياتي نبود در مقابل بحرين 5 خطا ثبت کرد.

تعداد بازديد:934 آخرين تغييرات:90/07/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر