یکشنبه 2 ارديبهشت 1397 - 6 شعبان 1439 - 22 آپريل 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

فرح وشی: با دست خودمان تیشه به ریشه كشتی زدیم

فرح وشي: با دست خودمان تيشه به ريشه كشتي زديم

تهران - سرمربي و مربي اسبق تيم ملي كشتي آزاد ايران با انتقاد از آنچه بر فدراسيون كشتي مي گذرد، در مورد برگزاري انتخابات رياست اين فدراسيون گفت: با دست خودمان، تيشه به ريشه كشتي زديم و با لطف برخي ها، بازي هاي المپيك و موفقيت هاي احتمالي را به ديگر مدعيان جهاني هديه كرديم.

'محسن فرح وشي' روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اضافه كرد: هر چه تلاش مي كنم تا يك دليل منطقي براي برگزاري انتخابات در كشتي، آن هم در شرايط كنوني ورزش ايران پيدا كنم، به جايي نمي رسم.
همه كشورها در حال آخرين مراحل تمريني و كارهاي علمي خود هستند تا در بازي هاي المپيك 2012 لندن موفق شوند اما در ايران در مسير برعكس حركت مي كنيم و نمي دانم چه موضوعي در پشت اين اتفاقات است.
فرح وشي ادامه داد: نمي خواهم به افرادي كه نامزد رياست فدراسيون كشتي شده اند، خرده بگيرم. همه اين عزيزان براي من محترم بوده و قابليت هاي بسيار دارند اما مشكل من با سيستم و نوع شيوه كار است.
اين حركت به هيچ عنوان عقلاني نبوده و نيست و مطمئن باشيد با اين حركت اگر قرار بود موفقيتي در بازي هاي المپيك به نام كشتي ايران ثبت شود، ديگر نخواهد شد.
اين كارشناس كشتي كشورمان در پاسخ به سوال خبرنگار ايرنا در مورد اين كه اگر باز هم 'محمدرضا يزداني خرم' رييس فدراسيون كشتي شود، آيا مي توان به آينده كشتي اميدوار بود يا خير، گفت: بدون شك با اين شيوه غلط مديريت، تمام انگيزه هاي وي و مديران سطوح پائين تر فدراسيون كشتي را از بين بردند
. 
تعداد بازديد:1463 آخرين تغييرات:90/08/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر