چهارشنبه 29 اسفند 1397 - 13 رجب 1440 - 20 مارس 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

متصرفان زمین های 15 میلیارد ریالی دولت در زاهدان دستگیر شدند

متصرفان زمين هاي 15 ميليارد ريالي دولت در زاهدان دستگير شدند

زاهدان- جانشين فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان گفت: شش متهم تصرف زمين هاي دولتي و جعل و كلاهبرداري از يك شركت در مجموع به ارزش 15 ميليارد و 130 ميليون ريال در زاهدان دستگير شدند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا از مركز اطلاع رساني پليس، سرهنگ 'احمد طاهري' اظهار داشت: دو پرونده جعل و كلاهبرداري طي 48 ساعت گذشته در اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي سيستان و بلوچستان تشكيل و رسيدگي به آنها آغاز شد.
وي افزود: يكي از اين دو پرونده جعل و كلاهبرداري مربوط به تصرف غير قانوني زمين هاي دولتي در سطح شهرستان زاهدان بود كه به دنبال اعلام شكايت سازمان مسكن و شهرسازي استان و تحقيقات پليس روز گذشته سه متهم اصلي اين پرونده دستگير و از اين اراضي رفع تصرف شد.
او ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي استان با اعلام شكايت يك شركت بازرگاني واقع در تهران، دومين پرونده جعل و كلاهبرداري در اين اداره تشكيل شد.
وي بيان كرد: ماموران موفق شدند فردي را كه با جعل اسناد و مدارك به اسم يك شركت جعلي در استان براي ارسال محموله برنج 13 ميليون تومان كلاهبرداري كرده بود را دستگير كنند و وجه مذكور را به مالباخته بازگردانند. 
تعداد بازديد:1371 آخرين تغييرات:90/10/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر