چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ورود نیروهای مرزبانی ایران به خاك پاكستان سهوی بود/ اسلام آباد این سه نفر را سریعتر آزاد كند

فرمانده پليس مرزباني انتظامي:

ورود نيروهاي مرزباني ايران به خاك پاكستان سهوي بود/ اسلام آباد اين سه نفر را سريعتر آزاد كند

فرمانده پليس مرزباني نيروي انتظامي با بيان اينكه ورود سه نفر از نيروهاي مرزباني ايران به خاك پاكستان سهوي و هنگام انجام وظيفه در پي تعقيب قاچاقچيان مسلح بوده است، خواستار آزادي هر چه سريعتر اين افراد از سوي مرزباني پاكستان شد.

 

 

سردار ' حسين ذوالفقاري ' روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا درباره دستگيري سه تن از پرسنل نيروهاي مرزباني ايران از سوي مرزبانان پاكستاني افزود: اين نيروها هنگام انجام وظيفه و در پي تعقيب قاچاقچيان مسلح، به طور سهوي وارد خاك پاكستان شدند.
وي با بيان اينكه اين سه نفر در سلامت كامل به سر مي برند، اظهار داشت: نشستي با مسوولان مرزباني پاكستان برگزار شده و قرار است تا ساعاتي ديگر دومين ديدار با آنان درباره آزادي اين سه تن انجام گيرد.
ذوالفقاري گفت: از مرزباني پاكستان درخواست كرده ايم هر چه سريعتر، براي آزاد كردن اين سه نفر اقدامات لازم را انجام دهد.
فرمانده پليس مرزباني نيروي انتظامي درباره چگونگي به وقوع پيوستن اين حادثه گفت: سه شب پيش، نيروهاي مرزباني سيستان و بلوچستان مستقر در هنگ مرزي 'سراوان ' با گروهي از اشرار و قاچاقچيان مسلح در نقطه مرزي منطقه سراوان درگير و طي تبادل آتش، موفق به هلاكت دو نفر از اشرار شدند.
وي با بيان اينكه پس از دستگيري و مجروح كردن دو نفر از اشرار توسط نيروهاي مرزباني ايران ، بقيه اشرار با دو دستگاه خودرو اقدام به فرار به سمت خاك پاكستان كردند، افزود: سه نفر از پرسنل نيروهاي مرزباني ايران در نقطه صفر مرزي آنها را تعقيب و با توجه به تاريكي هوا به طور سهوي وارد خاك پاكستان شدند كه توسط نيروهاي مرزباني پاكستان دستگير شدند.
ذوالفقاري همچنين از نيروهاي مرزباني پاكستان خواست از ورود كاروان هاي مواد مخدر از پاكستان به ايران جلوگيري كنند.
به گفته اين مقام انتظامي، در پي درگيري نيروهاي مرزباني نيروي انتظامي با اشرار علاوه بر دستگيري دو نفر از اشرار، 500 كيلو گرم مواد مخدر كشف شد. 
تعداد بازديد:4493 آخرين تغييرات:90/10/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر