شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استكبار جهانی از پیشرفت های دفاعی ایران شگفت زده شده است

رييس ستاد كل نيروهاي مسلح:

استكبار جهاني از پيشرفت هاي دفاعي ايران شگفت زده شده است

چابهار – رييس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: استكبار جهاني از پيشرفت هاي جمهوري اسلامي ايران بويژه در بخش دفاعي شگفت زده شده است.

 

 

سردار سرلشگر بسيجي ' سيد حسن فيروزآبادي' كه روز سه شنبه به منظور شركت در مراسم رژه يگان هاي شركت كننده در رزمايش ولايت 90 نيروي دريايي ارتش به چابهار سفر كرد، به خبرنگار اعزامي ايرنا به منطقه افزود: غرب به دنبال آن است كه فرهنگي را به جهان ديكته كند كه براساس آن فقط آن ها هستند كه نمره 100 مي گيرند و بقيه ملت ها و كشورها نه تنها 10 و 20 نمي گيرند، بلكه زير صفر هستند.
وي اظهار داشت : آن ها وقتي مشاهده مي كنند جمهوري اسلامي ايران از مرزهايي كه آنها تعيين كرده اند گذشته و نمرات بالايي مي گيرند در بحت فرو رفته اند و از جهشي كه در كشورمان در بخش هاي مختلف از جمله در زمينه هاي علمي و فناوري و سازماندهي انسجام و وحدت بوجود آمده است در شگفتي بسر مي برند.
وي افزود: از سوي ديگر دنياي غرب به اين نتيجه رسيده كه قدرت جمهوري اسلامي ايران تنها براي دفاع از ايرانيان نيست بلكه اقتدار ايران در واقع اقتدار اسلام ، همه مسلمانان و كشورهاي اسلامي و اقتدار كشورهاي اسلامي نير اقتدار ايران است.
رييس ستاد كل نيروهاي مسلح ادامه داد: دنياي استكبار و غرب به دنبال آن هستند كه اسلام در برابر مكاتب كفر حضور نداشته باشد و ارزش هاي انقلابي اسلام نيز مطرح نشود.
سرلشكر فيروزابادي با اشاره به اينكه رزمايش بزرگ ولايت 90 نيروي دريايي ارتش از سوي دنياي غرب و رسانه هاي غربي مورد توجه قرار گرفته و تبليغات منفي در اين زمينه راه انداخته بودند، گفت: دنياي غرب و استكبار جهاني به دنبال آن هستند كه انقلاب ايران را كه به نام مكتب اسلام به ميدان آمده و هر روز با درخشش روبرو مي شود ، به نحوي مورد انتقاد قرار دهند.
وي يادآور شد: برغم تمامي تلاش دنياي غرب امروز ملت ها بيدار شده اند و بيش از سي سال است كه ايران همانند خورشيدي در برابر چشمان ملت هاي جهان مي درخشد و اگرچه ابرهايي را در برابر اين خورشيد قرار داده اند اما اين ابرها نتوانستند جلوي اين درخشش را بگيرند.
فيروزآبادي در خاتمه اظهار داشت: امروز ملت آمريكا و حتي اروپاييان نيز بيدار شده اند و نهضت 99 درصدي آمريكا نشان مي دهد كه همه ملت ها بيدار و هوشيار هستند و حق وحقوق شان را مي خواهند و بايستي عدالت در جهان حاكم شود.
رزمايش بزرگ ولايت نود نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران از شنبه سوم ديماه در محدوده شرق تنگه هرمز تا شمال اقيانوس هند آغاز شد و بعد از ظهر روز سه شنبه با رژه يگانهاي شركت كننده در اين رزمايش به كار خود خاتمه داد. 
تعداد بازديد:563 آخرين تغييرات:90/10/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر