چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

'سی ان ان' ورود احمدی نژاد به ونزوئلا را بطور زنده پوشش داد

'سي ان ان' ورود احمدي نژاد به ونزوئلا را بطور زنده پوشش داد

تهران - شبكه خبري سي ان ان ضمن پخش زنده تصاوير مربوط به ورود محمود احمدي نژاد رييس جمهوري اسلامي ايران به فرودگاه كاراكاس پايتخت ونزوئلا، به گسترش روابط ايران با كشورهاي آمريكاي لاتين به ويژه در سال هاي اخير اذعان كرد.

 

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، قطع برنامه هاي عادي سي ان ان و پخش تصاوير زنده مربوط به ورود احمدي نژاد به ونزوئلا به عنوان اولين مقصد از سفر دوره اي 5 روزه وي به آمريكاي لاتين حكايت از اهميت و حساسيت اين سفر در عرصه بين المللي دارد.
 
اين شبكه خبري آمريكايي در حالي ورود رييس جمهوري اسلامي ايران به يكي از مهم ترين كشورهاي 'حياط خلوت آمريكا' را پخش كرد كه دولت آمريكا سالها است به زعم خود تلاش زيادي را براي منزوي كردن تهران انجام داده اما به رغم تمام اين فشارها رييس جمهوري اسلامي ايران براي ششمين بار، هم اكنون در منطقه راهبري آمريكاي لاتين كه زماني حياط خلوت آمريكا لقب داشت، به سر مي برد.
 
خبرگزاري هاي خارجي از جمله خبرگزاري هاي فرانسه و آسوشيتدپرس نيز بلافاصله پس از ورود احمدي نژاد به كاراكاس، خبر اين رويداد مهم بين المللي را منتشر كردند.
 
رييس جمهوري اسلامي ايران در سفر دوره اي به آمريكاي لاتين پس از ونزوئلا به نيكاراگوئه، كوبا و اكوادور سفر مي كند و در ديدار با روسا و رهبران اين كشورها در خصوص روابط دوجانبه و مسايل منطقه اي و بين المللي گفت و گو خواهد كرد. 
تعداد بازديد:1044 آخرين تغييرات:90/10/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر