شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم ويژه عشاير سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود

همزمان با دهه فجر؛

مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم ويژه عشاير سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود

همه ساله بمنظور ترويج فرهنگ غني قرآني در ايام الله دهه فجر با حضور قاريان و حافظان روستايي و عشايري سراسر استان سيستان و بلوچستان اين مسابقات برگزار مي‌شود.

  

 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ، سيد حسن مجد محمدي با بيان اين خبر گفت: همه ساله بمنظور ترويج فرهنگ غني قرآني در ايام ا.. دهه فجر مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم با حضور قاريان و حافظان روستايي و عشايري سراسر استان برگزار مي‌شود.
 
 مسئول كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر سيستان و بلوچستان افزود: در سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مرحله مقدماتي مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم ويژه روستائيان و عشاير در اوايل بهمن ماه در 14 شهرستان استان برگزارشد كه برگزيدگان شهرستاني در مركز استان با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
وي در گفتگو با ايكنا تصريح كرد: مسابقه استاني در دومين روز از دهه فجر در محل سازمان جهاد كشاورزي استان در رشته‌هاي حفظ 5 جزء و حفظ كامل قرآن و همچنين در رشته قرائت بين روستايي و عشايري برگزار و منتخبين استاني به بيست و يكمين دوره مسابقات كشوري حفظ و قرائت قرآن كريم كه 18 و 19 بهمن‌ماه در مشهد مقدس برگزار مي‌شود راه خواهند يافت.
 
شايان ذكر است سال گذشته تعداد 60 نفر قاري و حافظ در اين مسابقات شركت كرده بودند.
 
 
  
تعداد بازديد:814 آخرين تغييرات:90/11/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر