چهارشنبه 5 تير 1398 - 22 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

یوسفی: هنوز هم باخت به پرسپولیس را باور نداریم/دوست دارم پشت سر مهاجمان بازی کنم

در نيم فصل دوم فراز و نشيب داشتيم

يوسفي: هنوز هم باخت به پرسپوليس را باور نداريم/دوست دارم پشت سر مهاجمان بازي کنم

خبرگزاري فارس: بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: هنوز هم شکست مقابل پرسپوليس را باور نداريم.

 

 

محسن يوسفي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص شکست استقلال مقابل پرسپوليس گفت: وقتي تيمي به اين شکل مي بازد در روحيه بازيکنان تاثير مي گذارد اما بايد مقابل سايپا خود را برگردانيم و اين بازي مي تواند از لحاظ روحي به ما کمک کند.

وي در خصوص اينکه آيا بازيکنان اين شکست را باور کرده‌ اند يا خير گفت: باور کردن اين شکست خيلي سخت است. چند روز است که فيلم بازي را تماشا مي کنيم و هنوز اين را باور نداريم اما فوتبال با همين اتفاقات زيبا شده و ما بايد از اين مسئله درس بگيريم.

يوسفي در ارتباط با غيبت جباري در بازي هاي استقلال گفت: بايد با اين مسئله کنار بياييم و بايد با داشته هايمان به آينده فکر کنيم.

هافبک آبي پوشان در خصوص عملکردش در هفته هاي اخير گفت: فقط من نبودم که خوب بازي کردم و در ديدار گذشته حتي بازيکنان ديگري هم عالي ظاهر شدند اما وقتي تيمي شکست مي خورد هيچ کس نمي گويد کدام بازيکن خوب بود و عملکرد همه را بد مي بينند.

وي در خصوص اينکه آيا استقلال نتايج خوبي در نيم فصل دوم گرفته يا خير اظهار داشت: قبول دارم فراز و نشيب داشتيم اما بردهاي خوبي هم بدست آورديم. هر چند مصدوميت ها در روند تيمي ما تاثير گذار بود اما بايد به فکر ديدارهاي آبنده باشيم.

يوسفي با اشاره به پست بازي اش مقابل پرسپوليس گفت: خودم دوست دارم پشت سر مهاجمان بازي کنم اما در اين پست بازيکناني مثل زندي و جباري را داريم و هر جا که مربي صلاح بداند بازي خواهم کرد.

وي در پايان خطاب به هواداران استقلال گفت: بعد از شکست پرسپوليس به پيروزي مقابل سايپا نياز داريم و از آنها مي خواهم فردا به ورزشگاه بيايند و تيم را تشويق کنند.

 
 
تعداد بازديد:918 آخرين تغييرات:90/11/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر