پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/خانواده

حضور زنان در انتخابات مشارکت حداکثری خانواده‌ها را به همراه دارد

در گفت‌و‌گو با فارس عنوان شد

حضور زنان در انتخابات مشارکت حداکثري خانواده‌ها را به همراه دارد

خبرگزاري فارس: رئيس بسيج جامعه زنان با اشاره به اينکه حضور پر‌رنگ زنان در انتخابات حضور حداکثري خانواده‌ها را به همراه دارد،‌گفت: زنان و خانواده با حضور پررنگ در انتخابات مجلس پاسخ محکمي به عاملان شهادت شهيدان علمي بخصوص شهيد "احمدي روشن"خواهند داد.


خبرگزاري فارس: حضور زنان در انتخابات مشارکت حداکثري خانواده‌ها را به همراه دارد

 

مينو اصلاني در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار زنان فارس اظهار‌داشت: زنان انقلابي ايران در انتخابات پيش‌رو با حضور خود و خانواده‌هايشان در پاي صندوق‌هاي راي نشان خواهند داد چگونه يکبار ديگر اهداف پليد دشمن را به زمين مي‌زنند.
 
وي بيان کرد: زنان و خانواده با حضور پررنگ در انتخابات مجلس پاسخ محکمي به عاملان شهادت شهيدان علمي بخصوص شهيد "احمدي روشن"خواهند داد.
 
رئيس بسيج جامعه زنان با تأکيد به توانمندي زنان در برانگيختن جامعه گفت: امام خميني (ره) فرمودند «بسيج يک زن بسيج خانوادهاست» اگر زن در ‌حادث شدن موضوعي حضور داشته باشد، الزاماً خانواده هم شرکت خواهد داشت پس حضور با نشاط بانوان حضور حداکثري جامعه را به همراه دارد.
 
اصلاني جهاد امروز زنان را جهاد اکبر  خواند و افزود: بانوان مسلمان ايران در جهاد اکبر ضمن توجه به بحث‌هاي خودسازي و تقوا بايد به مسائل علمي هم توجه ويژه کنند  و در صحنه‌هاي علمي حضوري مؤثر داشته باشند.
 
وي زنده نگه‌داشتن ياد شهدا و ارائه الگويي از زنان شهيده را از مؤثرترين راه‌کارهاي فرهنگي مقابله با فرهنگ وارداتي غرب دانست و گفت: خدمت به خانواده شهدا، ‌ارتباط چهره به چهره با آنها يکي از بهترين راه‌هاي انتقال پيام و ارزش‌هاي شهيد و شهادت است همچنين ديدار با خانواده شهدا بازخواني سينه به سينه لحظه لحظه‌هايي است که آنها با شهدا داشته‌اند که بايد از آن استفاده کنيم. 
تعداد بازديد:1975 آخرين تغييرات:90/11/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر