جمعه 17 مرداد 1399 - 17 ذي الحجه 1441 - 7 آگوست 2020
صفحه اصلي/فرمايشات امام و رهبري (ره)


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

باید مراقب نفوذ عناصر سازشکار به کالبد مقاومت بود/ایران همواره کنار مقاومت خواهد بود

رهبر معظم انقلاب در ديدار اسماعيل هنيه:

بايد مراقب نفوذ عناصر سازشکار به کالبد مقاومت بود/ايران همواره کنار مقاومت خواهد بود

خبرگزاري فارس: رهبر انقلاب اسلامي با تأکيد بر اينکه هر حرکت تضعيف‌کننده مقاومت، آينده را مخدوش خواهد کرد، خاطرنشان کردند: بايد همواره مراقب نفوذ عناصر سازشکار به کالبد مقاومت بود زيرا بروز بيماري، تدريجي است.

 
 

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، اسماعيل هنيه نخست وزير قانوني دولت فلسطين صبح امروز (يکشنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ديدار کرد.
حضرت آيت الله خامنه‌اي در اين ديدار، پشتيباني ملتها به‌ويژه امت اسلامي از مقاومت اسلامي فلسطين را عمق استراتژيک گروه‌هاي مقاومت دانستند و تأکيد کردند: پيروزيهاي سالهاي اخير در فلسطين و حتي بخشي از علل بيداري اسلامي در منطقه، نتيجه ايستادگي مردم و گروه‌هاي مقاومت فلسطيني بوده است و پيروزي‌هاي آينده و تحقق وعده الهي نيز در گرو همين ايستادگي و مقاومت است.
ايشان با اشاره به ايستادگي مردم غزه و شکست رژيم صهيونيستي در جنگ 22 روزه افزودند: شکي وجود ندارد که احساسات متراکم  ملت‌هاي منطقه در قضيه غزه نيز در انفجار ناگهاني آتشفشان منطقه مؤثر بوده است.
رهبر انقلاب اسلامي با تأکيد بر اينکه هر حرکت تضعيف کننده مقاومت، آينده را مخدوش خواهد کرد، خاطرنشان کردند: بايد همواره مراقب نفوذ عناصر سازشکار به کالبد مقاومت بود زيرا بروز بيماري، تدريجي است.
حضرت آيت الله خامنه‌اي خطاب به اسماعيل هنيه افزودند: ما در ايستادگي شما و بسياري از برادران مقاومت ترديد نداريم و مردم نيز از مقاومت فلسطين انتظاري جز ايستادگي ندارند.
ايشان با يادآوري سرنوشت ياسر عرفات که بعد از محبوبيت سالهاي دوران ايستادگي، به‌علت خروج از مسير مقاومت، مطرود ملتهاي منطقه شده بود، تأکيد کردند: مقاومت و ايستادگي زمينه ساز جذب دلهاي مردم و ذخيره بزرگي است که بايد آن را حفظ کرد.
رهبر انقلاب اسلامي با تأکيد بر اينکه جمهوري اسلامي ايران قضيه فلسطين را قضيه‌اي اسلامي و موضوع خود مي داند، خاطرنشان کردند: ايران در قضيه فلسطين ثابت و صادق است و همواره در کنار مردم فلسطين و مقاومت خواهد بود.
آقاي اسماعيل هنيه نخست وزير قانوني دولت فلسطين نيز در سخناني ضمن ابراز خرسندي فراوان از ديدار با رهبر انقلاب اسلامي و تبريک سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گفت: سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، امسال در حالي برگزار مي شود که دنيا و منطقه شاهد تحولات و تغييرات بزرگي بويژه بيداري اسلامي بوده است.
وي با تشکر از حمايتهاي دولت و ملت ايران از قضيه فلسطين افزود: من ديروز از نزديک و همچنين با پروازي که با هلي کوپتر داشتم، شاهد حضور ميليونها نفر در مراسم 22 بهمن در تهران بودم و ما ملت ايران را ذخيره استراتژيک براي موضوع فلسطين مي دانيم.
آقاي اسماعيل هنيه سپس با اشاره به سه راهبرد دولت قانوني فلسطين، تأکيد کرد: آزادي همه سرزمين هاي فلسطيني از بحر تا نهر، تأکيد بر مقاومت و نپذيرفتن گفتگوهاي سازش، و تأکيد بر اسلامي بودن قضيه فلسطين سه راهبرد اصلي ما هستند.
نخست وزير قانوني دولت فلسطين با تأکيد بر ايمان به وعده الهي و قطعي بودن پيروزي ملت فلسطين و نابودي رژيم صهيونيستي، خطاب به رهبر انقلاب اسلامي افزود: همانگونه که شما چندي پيش فرموديد ما در دوران بدر و خيبر هستيم و به هيچ وجه در دوران شعب ابي طالب قرار نداريم. 
تعداد بازديد:1319 آخرين تغييرات:90/11/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر