سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پیروزی شاگردان مظلومی با مرد جنجالی/استقلال حریف سپاهان شد

ليگ قهرمانان آسيا

پيروزي شاگردان مظلومي با مرد جنجالي/استقلال حريف سپاهان شد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال با برتري برابر نسف‌قارشي ازبکستان حريف سپاهان در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا شد.


 


 

 
به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال از ساعت 19 در هفته ششم و پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف ميزبان خود نسف‌قارشي ازبکستان رفت و با نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيد.
 

يرکوويچ در دقيقه 10 و مجتبي جباري در دقيقه 50 از روي نقطه پنالتي گل‌هاي استقلال را وارد دروازه ميزبان کردند. جباري که ابتداي هفته جاري، تمرين استقلال را در اعتراض به مشکلات مالي تعطيل کرده و در اين چند روز حاشيه‌هاي زيادي را به وجود آورده بود 89 دقيقه در ترکيب آبي‌ها به ميدان رفت و در دقايق پاياني تعويض شد.

مهدي اميرآبادي از استقلال در دقيقه 70 با دريافت کارت زرد دوم از زمين اخراج شد.

استقلال با اين پيروزي 11 امتيازي شد و به عنوان تيم دوم گروه جواز صعود به مرحله يک هشتم نهايي را به دست آورد تا سه‌شنبه هفته آينده در اين مرحله در اصفهان به مصاف سپاهان برود. ديدارهاي مرحله يک هشتم تک حذفي است. 

در اين گروه الجزيره امارات پيش از اين با 13 امتياز صعود خود را به عنوان تيم اول به مرحله بعد قطعي کرده بود. ديدار امشب اين تيم با الريان 6 امتيازي تاثيري در سرنوشت گروه ندارد.

نسف‌قارشي هم با يک امتيازي که در بازي رفت از استقلال گرفت، در رده آخر گروه ايستاد.

پرسپوليس ديگر نماينده ايران نيز چهارشنبه هفته آينده در جده با الاتحاد عربستان ديدار خواهد کرد.تعداد بازديد:855 آخرين تغييرات:91/02/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر