جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تلاش غرب به انزوا کشیدن جایگاه واقعی زنان است

آيت‌الله سليماني:

تلاش غرب به انزوا کشيدن جايگاه واقعي زنان است

خبرگزاري فارس: نماينده ولي‌فقيه در سيستان‌وبلوچستان گفت: غرب تلاش دارد تا جايگاه واقعي زنان را به انزوا بکشاند.
 

 

 
به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، آيت‌الله عباسعلي سليماني در نخستين همايش بانوان مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي با عنوان خانواده متعالي در اسلام در نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در امور اهل سنت سيستان‌وبلوچستان اظهار داشت: استکبار سعي مي‌کند جايگاه زن حقيقي را به انزوا بکشاند و زن خارجي را به نمايش بگذارد.

وي افزود: منظور از برگزاري اين نشست‌ها اين است که زن را در قالب واقعي و حقيقي‌اش به دنيا معرفي کنيم.

امام جمعه زاهدان با بيان اينکه زنان سيستان‌وبلوچستان مظلوم واقع شده‌اند، گفت: بايد جايگاه زنان براي آنها تبيين شود که برگزاري اين همايش‌ها تاثير بسزايي در اين امر دارد.

سليماني تصريح کرد: زنان کانون خانواده هستند و اگر حقوق خود را در جامعه بشناسند مي‌توانند اهداف و توطئه‌هاي دشمنان را نقش بر آب کنند.

وي حضور زنان را در عرصه‌هاي مختلف بسيار خوب ارزيابي کرد و بيان داشت: فعاليت امروز زنان در جامعه دشمن را به فکر انداخته و برنامه‌ريزي مي‌کند تا حضور زنان را کمرنگ جلوه دهد.
 
* بانوان نسبت به نفوذ تهاجم فرهنگي غرب هوشيار باشند

نماينده مردم سيستان‌وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبري نيز در اين همايش گفت: بررسي نقش خانواده متعالي در اسلام از امور مهمي است که بايد به آن رسيدگي شود.

مولوي نذير احمد سلامي افزود: امروز تهاجم فرهنگي غرب به خانواده‌ها در حال نفوذ است که بايد بانوان هوشيار بوده و اهداف آنان را نقش بر آب کنند.

وي اظهار داشت: نگاه اسلام به زنان بسيار ارزشمند بوده و اسلام توجه ويژه‌اي به زنان داشته است.

نماينده مردم سيستان‌وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبري برگزاري اينگونه همايش‌ها را به منظور شناخت و معرفي جايگاه واقعي زن در اسلام را بسيار خوب ارزيابي کرد و افزود: در سيستان‌وبلوچستان از برگزاري اينگونه همايش‌ها استقبال مي‌شود.

 
تعداد بازديد:887 آخرين تغييرات:91/03/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر