شنبه 7 اسفند 1395 - 28 جمادي الاول 1438 - 25 فوريه 2017
صفحه اصلي/آرشيو اخبار سازمان/اخبار زاهدان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ثبت نام دوره‌هاي تخصصي تربيت قاري در سيستان و بلوچستان آغاز شد

ثبت نام دوره‌هاي تخصصي تربيت قاري در سيستان و بلوچستان آغاز شد

ثبت نام دوره‌هاي تخصصي تربيت قاريان نوجوان قرآن كريم استان سيستان و بلوچستان در قالب دو سطح مقدماتي و عالي در محل مؤسسه انجمن قرآن زاهدان آغاز شد.


 

 

 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ،عباس صفدري، با بيان اين خبر افزود: از سوي مؤسسه انجمن قرآن زاهدان دوره‌هاي تخصصي تربيت قاريان نوجوان قرآن كريم استان سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود.
 
 اين مسئول اظهار كرد: هم‌اكنون ثبت نام از علاقه‌مندان براي شركت در اين دوره‌هاي آموزشي و تخصصي آغاز شده است كه مقرر شده است تنها از گروه سني زير 16 سال ثبت نام شود.
 
رئيس جهاد دانشگاهي سيستان و بلوچستان در ادامه گفت: پس از سطح‌بندي و ثبت نام دوره تخصصي تربيت قاريان نوجوان قرآن كريم استان سيستان و بلوچستان به صورت عالي و مقدماتي در گروه‌هاي 12 نفره برگزار مي‌شود.
 
 صفدري ضمن بيان مطلب فوق تأكيد كرد: در بحث اول آموزش اين دوره‌هاي تخصصي پايه علم تجويد افراد تقويت مي‌شود سپس بعد از آن صوت و لحن قرآن كريم را آموزش خواهيم داد.
 
 وي هدف از برگزاري اين دور از جلسات تخصصي و قرآني را شركت فراگيران در مسابقات استاني و كشوري دانست و افزود: هر ساله از سوي اداره اوقاف و امور خيريه مسابقات قرآن كريم به صورت سراسري اين طرح برگزار مي‌شود كه در نظر داريم طي هر سال كه فراخوان اين مهم ابلاغ مي‌شود از قاريان متخصص و آموزش ديده استان سيستان وبلوچستان اعزام كنيم.
 
 وي خاطرنشان كرد: طرح مذكور از نيمه خردادماه آغاز مي‌شود و تقريبا تا سه ماه بعد از آن ادامه خواهد داشت كه براي آموزش از عباس صفدري و علي صادقي، از اساتيد استاني استفاده مي‌شود.
  
تعداد بازديد:582 آخرين تغييرات:91/03/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر