چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دولت در حذف مشاغل کاذب مصمم است

معاون فرماندار سراوان:

دولت در حذف مشاغل کاذب مصمم است

معاون سياسي ـ اجتماعي فرماندار سراوان گفت: وجود ظرفيت‌هاي بالقوه کشاورزي در منطقه جالق، دولت را مصمم در حذف مشاغل کاذب کرده است.


 

 
به گزارش خبرگزاري فارس از سراوان، سعيد جليلي صبح امروز در مراسم توديع و معارفه بخشدار جالق اظهار داشت: دولت در بخش جالق با توجه به ظرفيت‌ها و استعدادهاي بالقوه در حوزه کشاورزي آمادگي کامل براي رفع بيکاري و حذف مشاغل کاذب مصمم است.

وي افزود: در اين راستا تاکنون 18 تعاوني هفت نفره مهر توسعه کشاورزي در شهرستان تشکيل شده و در کمترين زمان ممکن به سرانجام خواهند رسيد.

معاون سياسي ـ اجتماعي فرماندار سراوان از تمامي فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي کشاورزي و ديگر رشته‌ها و افراد جوياي کار خواست تا با تشکيل تعاوني از اين فرصت استثنايي استفاده کنند.

جليلي همچنين توجه به مرزي بودن بخش جالق و استفاده از اين نعمت در مقابل تهديد بيان داشت: مرز به عنوان فرصت است که با انجام مبادلات مرزي در سطح ارتقاء رفاهي و معيشتي مرزنشينان مي‌تواند تأثير بسزايي داشته باشد.

بخشدار جديد جالق نيز در اين جلسه گفت: هدف و اولويت کاري اين بخشداري مرز و استفاده از اين فرصت طلايي براي انجام مبادلات اقتصادي و مرزي و تجارت آسان در زمينه رفاه حال مرزنشينان است.

مهدي جمشيدزهي افزود: با شناخت کامل از منطقه جالق در زمينه رفع مشکلات و کمبودها با تمام توان با ياري مردم مرزنشين جالق تلاش خواهيم کرد.

در پايان مراسم، از زحمات حميدرضا بهرامي مقدم بخشدار جالق تقدير و مهدي جمشيدزهي به عنوان سرپرست بخشداري معرفي شد. 
تعداد بازديد:951 آخرين تغييرات:91/03/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر