یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/طرح اوقات فراغت


 
 


 


 


 
خروجي RSS

32 پايگاه طرح اوقات فراغت در زابل فعال است

32 پايگاه طرح اوقات فراغت در زابل فعال است

25 بوستان معرفت ويژه نوجوانان و 7 هسته فرهنگي جوان درقالب طرح اوقات فراغت در مساجد سطح شهرستان زابل و بخش هاي تابعه تشكيل و در حال اجراست.

 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان؛ حسين عسکري گفت : ستاد طرح اوقات فراغت شهرستان زابل تشكيل و برنامه ريزي هاي آن انجام پذيرفت. طرحهاي تابستاني از مورخه يك تير ماه شروع و بمدت 60 روز در 25 پايگاه طرح بوستان معرفت نوجوان و 7 پايگاه هسته فرهنگي جوان كه طرح هسته فرهنگي جوان مربوط به جوانان 15 تا 25 ساله و بوستانهاي معرفت بين دانش آموزان ابتدايي و نوجوانان 9 تا 14 سال بوده است كه توسط روحانيون و مربيان آموزش ديده ي اين طرحها اعم از خواهر و برادر در مساجد ، سطح شهر و بخشها و شهرهاي تابعه و روستاها در حال برگزاري ميباشد كه تعداد قريب به 2000 دانش آموز تحت پوشش اين طرح ها مي باشند.
 
کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي زابلدر ادامه افزود : اين طرحها با هدف بالا بردن سطح علمي ، ديني ، فرهنگي و اجتماعي نوجوانان و جوانان انجام ميگيرد و هر روز مربيان جلساتي بصورت نيمه كارگاهي به منظور ارائه آموزشهاي اسلامي و توليد و تهيه يك فعاليت فرهنگي متناسب با علاقه و استعداد جمعي مخاطبين در قالبهاي سرود ، تواشيح ، نشريه ديواري و تقسيم كار بين تمامي اعضاء در قالب گروه و تجربه اندوزي و قلمفرسايي در حوزه مطبوعات و همچنين اجراي اردوي يكروزه تحت عنوانهاي مختلف به اماكن سياحتي و زيارتي و بازديد از ميراث فرهنگي و ديدار از خانواده هاي معزز شهدا و جلسات پرسش و پاسخ بين مربيان و دانش آموزان ميباشد.
 
همچنين حسين عسكري افزود: از برنامه هاي فرهنگي ديگر كه در حال اجرا ست ميتوان به درسهاي آموزشي قرآن و تفسير و صوت ، لحن ، حفظ ، تجويد و احكام و اعتقادات و قصه هاي قرآني و برنامه هاي ورزشي مانند شنا و فوتبال اشاره نمود.
 
تعداد بازديد:1515 آخرين تغييرات:91/04/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر