یکشنبه 1 مهر 1397 - 13 محرم 1440 - 23 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/مقالات


 
 


 


 


 
خروجي RSS

روز خبرنگار، سرود ماندن در مسير بيداري است

روز خبرنگار، سرود ماندن در مسير بيداري است

روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان طي بيانيه اي روز 17 مرداد روز حق بيني و حق نويسي؛ روز گام نهادن در وادي آگاهي و نيك انديشي، روز اطلاع رساني با سلاح قلم ... و روز خبرنگار را به تمامي همکاران خود در صحنه اطلاع رساني تبريک گفت.
 

در ادامه اين بيانيه آمده است : روزخبرنگار، روزي است که قلم، اين مقدس‌ترين عامل سوگند آسماني که قرآن به آن قسم خورده است – نون والقلم ومايسطرون- بار ديگر به مظهر درخششي تبديل شده که حکايتگر زندگي تابناک رهپوياني مي شود که همواره با قلم پيوندي جاودانه بسته اند.

روزخبرنگار، سرود ماندن در مسير بيداري، حکايت پابرجايي دردنياي کلمات و واژه ها وعامل تابندگي دگرباره انديشه هاي انساني است.

هنرمنداني که تيرو کمانشان ظريف ترين و دورترين مخالفان فرهنگ اين مرز وبوم را نشانه مي گيرد و در روزگاري که اين گونه فرا روايت هاي مجهول در دنيا تنيده مي شود تا ما و شما نباشيم تابوي تبليغات دنيا را نشانه رفته اند.

اين بيانيه مي افزايد: هر صبح که بر کاغذهاي رنگي و سياه سفيد روزنامه رد پايي از شادي ، درد ، اميد ، اضطراب ، رنج و خوشحالي يک ايدئولوژي مي بينم، يادم مي آيد که من هستم و زندگي با شما تکرار مي شود و فردا روزتان همانند ديروز نيست .

شاهکارهاي  پيامبر گونه تان را در واژه هايي مثل خبر ، يادداشت ، گزارش ، گفتگو  و... مي بينم و نفس مي کشم تا عمق شناختن وجودتان .

در خور شان شماست گفتن اينكه، بودنتان همتاي رسولانيد. 

تعداد بازديد:1803 آخرين تغييرات:91/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر