پنج شنبه 21 فروردين 1399 - 15 شعبان 1441 - 9 آپريل 2020
صفحه اصلي/فرمايشات امام و رهبري (ره)


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

مردم خراسان شمالی در انتظار قدوم رهبری/ چهارشنبه وعده دیدار

مردم خراسان شمالي در انتظار قدوم رهبري/ چهارشنبه وعده ديدار

بجنورد - خبرگزاري مهر: خراسان شمالي اين روزها قدوم رهبر فرزانه انقلاب را به انتظار نشسته است تا با استقبالي با شکوه ارادت خود را به مولا و مقتداي خويش اعلام کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مردم مومن و ولايت مدار خراسان شمالي، دلير مردان و شيرزنان با غيرتي که درطول انقلاب اسلامي با حضور در تمامي صحنه‌ها و حوادث انقلاب اسلامي و در طول دوران هشت سال دفاع مقدس بيش از  دوهزار و 600 شهيد  را براي بقا و استمرار نظام مقدس جمهوري اسلامي تقديم انقلاب کرده اند تا اين نظام مقدس سرافرازانه و مقتدرانه جاودان بماند، امروز با گذشت بيش از 27 سال، آمدن رهبر فرزانه انقلاب را به انتظار نشسته‌اند تا از برکت قدومش جان تازه‌اي بگيرند.
 
مردم اين روزها عشق و عطش را با جان و دل آميخته‌اند و اين خطه از ايران اسلامي را عاشقانه آماده ميزباني از امام و مقتداي خويش کرده، تا با آمدنش ارادت خود را نثار راهش کنند.
خطه خراسان شمالي، خطه مردمان شهيد پرور، خطه گنجينه فرهنگ‌ها ، سرزمين وحدت و همدلي، اين روزها  سر از پا نمي‌شناسند و مردم اين ديار مشتاقانه آمدن رهبر فرزانه انقلاب را لحظه شماري مي‌کنند.
اين روزها خراسان بوي يار مي دهد
اين روزها همه جا حرف از آمدن يار است، شهرها و روستاها، خيابان‌ها و کوچه‌ها، خانه وکاشانه مردم و جاي جاي اين ديار، آمدن امام و مولايشان را زمزمه مي‌کنند.
همه چيز جاي خود را به خبر آمدن رهبري داده است، همه از او و مهرباني‌هايش مي‌گويند، از شور و شعفي که خبر آمدنش در دل‌ها ايجاد کرده و از احساسي که با ديدن امام و مقتداي خويش پيدا مي‌کنند.
محمد رضايي يک دانشجوي بجنوردي در گفتگو با خبرنگار مهر مي‌گويد: منتظر آمدن آقا هستم و براي ديدنشان لحظه شماري مي‌کنم و از اينکه در طول عمرم براي اولين بار مي‌خواهم ايشان را از نزديک زيارت کنم خيلي خوشحال هستم و يقين دارم که آمدن مقام معظم رهبري به خراسان شمالي، آينده اين استان را در تمامي زمينه‌ها متحول خواهد کرد.
عاشقانه منتظر آقا هستيم/ خانواده هاي شهدا در انتظار ديدار با ولي امر مسلمين
يک زن خانه دار بجنوردي هم با ابراز خرسندي از اينکه رهبر انقلاب در روزهاي آتي ميهمان مردم اين خطه از ايران اسلامي خواهند بود مي‌گويد: عاشقانه منتظر آمدن ايشان هستيم ، خبر آمدن رهبري شادي بخش دل‌هاي همه مردم اين شهر شده است، انشاءالله آقا بيايند و ما خدمتگزارشان باشيم  چرا که ميزباني آقا براي همه ما افتخار بزرگي است.
محمد باطني يکي ديگر از شهروندان بجنوردي به خبرنگار مهر مي‌گويد: همگي ما مشتاقانه آمدن ايشان را لحظه شماري مي‌کنيم، آمدن مقام معظم رهبري به خراسان شمالي مرهمي است بر دل‌هاي داغ ديده خانواده‌هاي معظم شهدا و جانبازان، خانواده‌هايي که عاشقانه فرزندان خود را تقديم انقلاب کردند.
وي ادامه مي‌دهد: دنيا و همه مستکبران عالم، در روزهاي آينده، استقبال مردم را از مقام عظماي ولايت نظاره کنند، اين استقبال به معناي اين است که مردم عاشق ولايتند و تا پاي جان از آرمان‌ها وارزشهاي انقلاب و شهدا، به ويژه از ولايت فقيه که بالاترين نعمت الهي به اين ملت است با همه وجود و با دادن خونشان حمايت مي کنند.
يک راننده تاکسي هم به خبرنگار مهر مي‌گويد: اين روزها که خبر آمدن آقا منتشر شده است همه مردم خوشحالند، مردم آمدن آقا را مايه خير و برکت براي استان مي‌دانند، اين روزها افرادي که سوار تاکسي مي‌شوند احساس خاصي دارند، خيلي خوشحال به نظر مي‌رسند و آمدن ايشان را زمينه ايجاد تحولي بزرگ در خراسان شمالي عنوان مي کنند.
خراسان شمالي حال و هوايي ديگر دارد
حسن محمدي مي‌افزايد: خود من بسيار خوشحالم و نمي‌دانم چگونه خوشحالي‌ام را  از تشريف فرمايي مقام عظماي ولايت بيان کنم.
سهيلا الهي يک شهروند بجنوردي ديگر هم در مورد سفر مقام معظم رهبري به خراسان شمالي به خبرنگار مهر مي‌گويد: از شنيدن خبر آمدن آقا به اين استان بسيار خوشحال شدم و عاشقانه منتظر آمدن ايشان و آماده رفتن به استقبالشان هستم.
او ادامه مي‌دهد: حس ديدن رهبر عزيزمان در خراسان شمالي، حس بسيار خوبي است که قابل بيان کردن نيست، تشريف فرمايي آقا به اين استان همه‌اش خير و برکت است و ما يقينا شاهد شتاب توسعه در همه بخش‌هاي اين استان خواهيم بود.
يک دانشجوي دانشگاه آزاد هم با  ابراز خرسندي از آمدن رهبري  به خراسان شمالي مي‌گويد: مقام معظم رهبري از هرکسي بيشتر رنج و مشکلات مردم را مي‌شناسند و به توانمندي‌ها و مشکلات استان هم تسلط کافي دارند، يقينا حضور معظم له در اين استان از بار اين مشکلات خواهد کاست و مسئولين را در انجام برنامه‌هاي کلان اقتصادي، عمراني و فرهنگي مصمم‌تر خواهد کرد.
 
 

حسن عفتي مي‌افزايد: اميدواريم از برکت قدوم رهبري عزيز، خراسان شمالي شاهد تحولي بزرگ  در همه زمينه‌ها باشد و توسعه همه جانبه در اين استان شتاب بيشتري به خود بگيرد.
خراسان در انتظار حماسه حضور
وي با بيان اينکه لحظه ديدار با رهبري و حضور ايشان در جمع مردم لحظه به لحظه نزديکتر مي‌شود مي‌گويد: شور و اشتياقي که از خبر آمدن مقام معظم رهبري در بين مردم به چشم مي‌خورد قابل وصف نيست و همه منتظر لحظه ديدار مقام معظم رهبري هستند و بدون شک، استقبال از معظم له بزرگترين و بي نظير ترين حماسه حضور مردم خراسان شمالي را در طول 33 سال گذشته  به نمايش خواهد گذاشت.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام نماينده خراسان شمالي در مجلس خبرگان رهبري، امام جمعه بجنورد و استاندار خراسان شمالي، مقام معظم رهبري ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 19 مهر ماه  به اين استان سفر خواهند کرد.
 
سفر مقام معظم رهبري به خراسان شمالي آخرين سفر دوره‌اي مقام عظماي ولايت به استان‌هاي کشور و اولين سفر معظم له پس از 27 سال به اين خطه از ايران اسلامي است.
 
تعداد بازديد:1351 آخرين تغييرات:91/07/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر