جمعه 20 تير 1399 - 18 ذي القعده 1441 - 10 ژولاي 2020
صفحه اصلي/فرمايشات امام و رهبري (ره)


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

تقدیر رهبر انقلاب از بصیرت ملت در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن

تقدير رهبر انقلاب از بصيرت ملت در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز(دوشنبه) در کلاس درس خارج فقه با تقدير و تشکر از بصيرت، شجاعت و موقع شناسي ملت ايران در خلق حماسه عظيم مردمي و باشکوه ۲۲ بهمن، اين حضور گسترده ي مردمي را حادثه اي بزرگ خواندند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري ، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز(دوشنبه) در کلاس درس خارج فقه با تقدير و تشکر از بصيرت، شجاعت و موقع شناسي ملت ايران در خلق حماسه عظيم مردمي و باشکوه ۲۲ بهمن، اين حضور گسترده ي مردمي را حادثه اي بزرگ خواندند و تأکيد کردند: حضور همه ي اقشار از پير و جوان، زن و مرد در صحنه آن هم در شرايطي که ۳۴ سال از پيروزي انقلاب اسلامي گذشته است، بزرگترين نعمت الهي است که بايد همه ي عمر را براي آن شکر گزاري کرد.
 
رهبر انقلاب اسلامي ضمن مقايسه ي برگزاري سالگرد جشن پيروزي انقلاب اسلامي در ايران با ساير کشورهايي که در آن انقلاب رخ داده است افزودند: هنر بزرگ و برجسته اين است که در ايران مردم خود، صاحبان انقلاب و کشور هستند و کار برگزاري جشن انقلاب بر دوش خود آنان است،‌ و به همين دليل مردم از اين ثروت عظيم، که مايه عزت و استقلال آنهاست حمايت مي کنند و هرجا که نياز باشد حضور خود را نشان مي دهند.
 
حضرت آيت الله خامنه اي با تشکر از يکايک مردم ايران براي حضور به موقع در صحنه افزودند: درست در لحظه اي که دشمنان استقلال و عزت ملت ايران انتظار داشتند که مردم به نداي انقلاب و نداي جمهوري اسلامي پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناکام و مأيوس کردند.
 
ايشان با تأکيد بر اينکه دشمنان در تبليغات تلاش مي کنند که اين صحنه هاي عظيم مردمي را کمرنگ جلوه دهند افزودند: البته آنان واقعيات صحنه را مي بينند و مي فهمند و آن را تحليل مي کنند و به اين نتيجه مي رسند که نمي شود با اين ملت مواجه شد.
 
 
تعداد بازديد:1242 آخرين تغييرات:91/11/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر