یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/خانواده

دوستی‌های خیابانی گام اول سبک زندگی غربی / اعتراف غرب به اشتباه بودن روابط نامشروع

حجت‌الاسلام دهنوي مطرح کرد

دوستي‌هاي خياباني گام اول سبک زندگي غربي / اعتراف غرب به اشتباه بودن روابط نامشروع

خبرگزاري فارس: حجت‌الاسلام حسين دهنوي با اشاره به اينکه دوستي‌هاي خياباني گام اول سبک زندگي غربي است، گفت: جامعه غرب هم به اين نتيجه رسيده که بايد ازدواج اصولي را ترويج داده و رابطه جنسي پيش از ازدواج رسمي را حذف کنند.

 

به گزارش خبرگزاري فارس از رامهرمز، کارشناس مسائل خانواده و مدرس کارگاه يک روزه جنبه‌هاي روابط سالم زوجين در رامهرمز اظهار کرد: دنياي اسلام با دنياي غرب بسيار متفاوت است و بر اساس فقه ما، دوشيزه بودن ارزش بوده و اسلام براي زن، عفت، پاکدامني و حرمت قائل است.
 
حجت‌الاسلام حسين دهنوي يکي از معضلات جدي غربي‌ها را تولد نوزادهاي نامشروع دانست و افزود: جامعه غرب هم به اين نتيجه رسيده که بايد ازدواج اصولي را ترويج داده و رابطه جنسي پيش از ازدواج رسمي را حذف کنند.

*متاسفانه برخي از جوانان ما دوستي غيرمعقول و نامتعارف را بين خود برقرار مي‌کنند

وي در ادامه گفت: برخي از جوانان ما دوستي غيرمعقول و نامتعارف را بين خود برقرار مي‌کنند که اين مرحله اول ازدواج به سبک غربي است در صورتي‌که دين، فرهنگ و آداب و رسوم ما اينگونه روابط را نمي‌پذيرند.

اين کارشناس مسائل خانواده تصريح کرد: متاهلان بايد مهارت ارتباطي، مهارت گوش دادن، مهارت ارتباط کلامي و مهارت ابراز محبت را بين خود رواج داده و به عادت تبديل کنند.

وي در پايان گفت: اکثر قريب به اتفاق زوجين ناخواسته به يکديگر ابراز محبت نمي‌کنند و همين مسئله باعث ايجاد کدورت‌ها و دوري زن و مرد از همديگر و به اصطلاح امروز، طلاق عاطفي مي‌شود.تعداد بازديد:1222 آخرين تغييرات:91/12/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر