جمعه 16 خرداد 1399 - 13 شوال 1441 - 5 ژوئن 2020
صفحه اصلي/فرمايشات امام و رهبري (ره)


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

امیدوارم ایام عید به مردم ایران خوش بگذرد/دستگاه‌ها تلاش کنند تا سوانح سفرهای نوروزی به حداقل برسد

رهبر معظم انقلاب:

اميدوارم ايام عيد به مردم ايران خوش بگذرد/دستگاه‌ها تلاش کنند تا سوانح سفرهاي نوروزي به حداقل برسد

خبرگزاري فارس: رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از دست اندرکاران سفرها و خدمات نوروزي فرمودند: همه دستگاه‌هاي مسئول بايد تلاش کنند تا سوانح سفرهاي نوروزي به حداقل ممکن برسد.● گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر امروز (شنبه) در ديدار جمعي از دست اندرکاران سفرها و خدمات نوروزي، ضمن قدرداني فراوان از عواملِ دستگاهها و سازمانهاي مختلف دست اندرکار سفرهاي نوروزي، تأکيد کردند: همه دستگاههاي مسئول بايد تلاش کنند تا سوانح و حوادث سفرهاي نوروزي به حداقل ممکن برسد.
ايشان ارزش و اجر خدمت در ايام تعطيلات عيد را بالاتر از ايام ديگر سال دانستند و افزودند: تمام اين خدمات در ميزان الهي محفوظ است و محاسبه خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامي خاطرنشان کردند: از آنجايي که خداوند متعال شاکر و عليم است، علاوه بر آگاهي از زحمات و سختي هاي خدمت در ايام تعطيلات عيد، قطعاً از اين کارهاي حسنه سپاسگزاري خواهد کرد.
حضرت آيت الله خامنه اي همچنين از خانواده هاي عوامل دست اندرکار سفرهاي نوروزي که در ايام تعطيلات، شاهد دوري نزديکان خود هستند، تشکر فراوان کردند.
ايشان در ادامه حوادث سفرهاي نوروزي را يکي از دغدغه هاي نگران کننده در اين ايام خواندند و خاطرنشان کردند: تمام دستگاههاي مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده اي بايد تلاش خود را براي به حداقل رساندن اين حوادث بکار گيرند.
رهبر انقلاب اسلامي از مردم و مسافران هم درخواست کردند تا بيش از پيش مقررات و قوانين را رعايت کنند تا خدايي نکرده در اين ايام شادي، براي آنان تلخکامي بوجود نيايد.
حضرت آيت الله خامنه اي در پايان فرمودند: اميدوارم ايام عيد و تعطيلات نوروز به همه مردم ايران خوش بگذرد و مردم اين ايام را با شادي و شيريني سپري کنند.
پيش از سخنان رهبر معظم انقلاب، سردار سرتيپ احمدي مقدم فرمانده نيروي انتظامي گزارشي از برنامه ها و تدابير در نظر گرفته شده براي سفرهاي نوروزي و کاهش ميزان سوانح و تلفات حوادث جاده اي بيان کرد.
وي «آموزش همگاني و نهادينه سازي فرهنگ انضباط اجتماعي»، «استفاده از فناوريهاي نوين و سامانه هاي هوشمند کنترل ترافيکي»، «تصويب و اجراي قانون جديد راهنمايي و رانندگي»، «توسعه ناوگان ريلي»، «ايمني راه و تسريع در خدمات رساني به مجروحان حوادث» را از جمله دلايل کاهش سوانح و تلفات در سالهاي گذشته برشمرد و فرمود: انتظار اين است که خودروسازان نيز براي ايمني بيشتر خودروها تلاش جدي تري انجام دهند.تعداد بازديد:1495 آخرين تغييرات:91/12/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر