چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

زلزله سراوان هیچگونه خسارت‌ جانی ‌نداشت‌/حضور فعال سپاه، بسیج و هلال احمر در منطقه

گزارش تکميلي فارس از زلزله سراوان

زلزله سراوان هيچگونه خسارت‌ جاني ‌نداشت‌/حضور فعال سپاه، بسيج و هلال احمر در منطقه

استاندار سيستان و بلوچستان گفت:‌ زلزله ۷.۵ ريشتر در سراوان تاکنون هيچ خسار‌ت‌ جاني در پي نداشته و فقط تعدادي ديوار تخريب شده است.


خبرگزاري فارس: زلزله سراوان هيچگونه خسارت‌ جاني ‌نداشت‌/حضور فعال سپاه، بسيج و هلال احمر در منطقه

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، حاتم ناروئي دقايقي پيش در جمع خبرنگاران در حاشيه جلسه ستاد بحران در استانداري سيستان و بلوچستان اظهار داشت: ساعت 15:15 امروز زلزله‌اي به شدت 7.5 ريشتر در حوزه شهرستان سراوان به وقوع پيوست.
وي افزود: اين زلزله در 45 کيلومتري سوران و مرکز پاکستان رخ داد که خوشبختانه مکان مورد نظر خالي از سکنه بود و بيشتر منطقه سکونت به صورت کپر و چادر بوده است.
نارويي افزود: در حوزه سراوان تخريب تعداد کمي از ديوارهاي خشت و گلي تبعات ناشي از زلزله بوده است.
استاندار سيستان بلوچستان تصريح کرد: سه نفر مجروح در شهرستان سراوان اعلام شده که به بيمارستان منتقل و به صورت سرپايي درمان شدند.
وي خاطرنشان کرد: حدود 20 دقيقه برق، آب و تلفن در شهرستان سراوان قطع شد که براساس آخرين اطلاعات دريافتي به سرعت مديران استان مشکلات را برطرف کرده‌اند.
وي با بيان اينکه هنوز هيچ تلفاتي ناشي از اين زلزله تا مخابره اين خبر گزارش نشده است، افزود: سپاه، بسيج و هلال احمر در شهرستان سراوان حضوري فعال دارند.
استاندار سيستان و بلوچستان ادامه داد: هرگونه خبر مبني بر کشته شدن افرادي ناشي از زلزله سراوان تا هم‌اکنون کذب اعلام مي‌شود.
ناروئي ادامه داد: هيچ جاي نگراني نيست و اطلاعات برخي از سايت‌ها ناشي از بروز تلفات جاني در سراوان و توابع بر اثر زلزله تأييد نمي‌شود.
گفتني است استاندار سيستان و بلوچستان دقايقي پيش عازم منطقه زلزله‌زده شهرستان سراوان شد. 
تعداد بازديد:951 آخرين تغييرات:92/01/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر