یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حباب سکه تا ۱۰ روز دیگر می‌ترکد/مقاومت بازار توجیه ندارد

يک کارشناس بازار سکه و ارز پيش‌بيني کرد

حباب سکه تا ۱۰ روز ديگر مي‌ترکد/مقاومت بازار توجيه ندارد

يک کارشناس بازار سکه و ارز با بيان اينکه حباب سکه حداکثر تا 10 روز ديگر دوام مي‌آورد، درباره قيمت معاملات آتي گفت: معامله‌گران سکه آتي به خوبي مي‌دانند قيمت‌ها حبابي است، بر همين اساس قيمت‌ سررسيدها با بازار نقدي هم مرز شده‌اند.


خبرگزاري فارس: حباب سکه حداکثر تا ۱۰ روز ديگر مي‌ترکد/مقاومت بازار توجيه ندارد

ميثم رادپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس با انتقاد از مقاومت بي‌پايه و اساس بازار سکه قبال کاهش قيمت‌ها، اظهار داشت: با کاهش بيشتر قيمت جهاني طلا حباب قيمتي سکه در بازار بيشتر خواهد شد.
وي با بيان اينکه اين حباب قيمتي تا 10روز ديگر بيشتر دوام نخواهد آورد، گفت: با تداوم روند نزولي قيمت جهاني طلا، حباب سکه چاره‌اي جز ترکيدن نخواهد داشت، چرا که اين حباب (حداقل 110 هزار تومان) براي همه کاملا آشکار شده است.
اين کارشناس بازار سکه و ارز با تأکيد بر اينکه واردات طلا طي روزهاي اخير هم بر کاهش قيمت طلاي آب شده تأثير مي‌گذارد، تصريح کرد: افزايش ضرب سکه تقلبي در بازار نيز قيمت‌ها را کاهش مي‌دهد.
رادپور با تأکيد دوباره بر اين موضوع که حباب قيمتي سکه در بازار به هيچ عنوان توجيه اقتصادي ندارد، گفت: در خوش‌بينانه‌ترين حالت اين وضعيت تا ده روز ديگر دوام مي‌آورد.
وي درباره قيمت‌هاي معاملاتي آتي سکه طلا، تصريح کرد: معامله‌گران بازار آتي سکه به خوبي مي‌دانند قيمت‌ها حبابي است و همين دليل فاصله سررسيدها تا حد بسيار زيادي کاهش يافته است.
وي ادامه داد: در سررسيد ارديبهشت ماه شاهد نزديکي قيمت‌ها با بازار نقدي هستيم به طوري که فاصله تمام سررسيدها با يکديگر تا 34 هزار تومان کاهش يافته است.
به گزارش فارس، در پايان معاملات آتي سکه آخرين قيمت‌ها در سررسيدهاي ارديبهشت، تير و مرداد با کاهش جزئي به ترتيب با قيمت‌هاي يک‌ميليون و 322 هزار تومان، يک‌ميليون و 355 هزار تومان و يک‌ميليون و يک‌ميليون و 389 هزار تومان داد و ستد شد.تعداد بازديد:807 آخرين تغييرات:92/02/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر