جمعه 17 مرداد 1399 - 17 ذي الحجه 1441 - 7 آگوست 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

هلاکت 4 شرور در شهرستان چابهار

در درگيري ساعات پيش مأموران انتظامي و اشرار صورت گرفت

هلاکت 4 شرور در شهرستان چابهار

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان گفت: در درگيري ساعاتي پيش مأموران منطقه انتظامي چابهار با اشرار مسلح، چهار نفر به هلاکت رسيدند.


 

خبرگزاري فارس: هلاکت 4 شرور در شهرستان چابهار

علي ايزدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: به دنبال دريافت اطلاعات مردمي، پليس امنيت منطقه انتظامي چابهار با حکم قضايي براي بازرسي به منزلي در يکي از محله‌هاي چابهار مراجعه تا نسبت به بازرسي آن اقدام کنند.
وي افزود: بر اساس اطلاعات به دست آمده و موثق عنوان شده بود که در اين محل سلاح و مهمات وجود دارد که مأموران با حمايت گشت‌هاي انتظامي و کمکي به اين محل اعزام شدند.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان تصريح کرد: به محض حضور مأموران نيروي انتظامي در محل، ساکنان اين منزل به سوي مأموران تيراندازي مي‌کنند که بلافاصله فرمانده و جانشين منطقه وارد عمل شده و هدايت تيم عمليات را بر عهده گرفتند.
ايزدي عنوان کرد: در اين درگيري تعداد چهار نفر از اشرار مسلح حاضر در اين درگيري به هلاکت رسيدند و تعدادي ديگر هم دستگير شدند.
وي گفت: در اين عمليات استوار دوم «محمد شهبازي» جمعي پليس امنيت چابهار از ناحيه قفسه سينه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان اذعان داشت: در اين درگيري که به مدت چند ساعت به طول انجاميد مقاديري سلاح و مهمات از اين اشرار کشف و ضبط شد.
اخبار تکميلي متعاقبا ارسال مي‌شود. 
تعداد بازديد:3580 آخرين تغييرات:92/02/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر