دوشنبه 7 خرداد 1397 - 12 رمضان 1439 - 28 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برگزاري همايش روز جوان در شهر زرآباد

به مناسبت ميلاد حضرت علي‌اکبر (ع)صورت گرفت

برگزاري همايش روز جوان در شهر زرآباد

به مناسبت گراميداشت ميلاد با سعادت حضرت علي‌اکبر (ع)،همايش روز جوان در زرآباد برگزار شد.به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، درويش بلوچ‌نيا در همايش روز جوان اظهار کرد: اين همايش با حضور معتمدين، بزرگان، ريش‌سفيدان، جوانان و اقشار مختلف مردم به منظور تقدير از جوانان نمونه منطقه برگزار شد.
 
وي افزود: جوانان سرمايه‌هاي واقعي کشور هستند که بايد به آنها اهميت ويژه‌اي داد و از استعدادها و توانايي‌هايشان در زمينه‌هاي مختلف بهره گرفت.
 
شهردار زرآباد ادامه داد: بايد جوانان را راهنمايي کرد تا از تجربيات بزرگان، معتمدين و ريش‌سفيدان نهايت استفاده را ببرند و در امور محوله با درايت بيشتري بتوانند در کارهايشان موفق شوند.
 
بلوچ نيا اضافه کرد: جوانان بومي منطقه بايد تلاش کنند تا در مراکز آموزش عالي وارد شوند و در آينده در پست‌هاي کليدي شهرشان راه يافته و در خدمات‌رساني به مردم و توسعه و عمران منطقه از هيچ کوششي دريغ نورزند.
 
وي گفت: نکته قابل توجه اين است که جوانان بايد در خط و مسير رهبري حرکت کنند و با پيروي از فرمايشات و رهنمودهاي مدبرانه مقام معظم رهبري و همچنين در چارچوب قانون عمل کرده تا افرادي سرآمد و لايق براي کشور و جامعه خود باشند.
 
شهردار زرآباد تصريح کرد: ولايتمداري، دينداري و اخلاق ديني و اسلامي نيز از مهم‌ترين ويژگي‌هاي جوانان برومند کشور است که بايد هميشه سرلوحه کارهايشان قرار گيرد.
 
بلوچ‌نيا اضافه کرد: جوانان بايد در زمينه‌هاي مختلف با هم رقابت توأم با رفاقت داشته باشند به گونه‌اي که اين رقابت سازنده باشد و از حسادت، تفرقه و کينه‌توزي دوري کنند در اين حالت مي‌توانند در پيشرفت امور منطقه‌شان بهتر و بيشتر تاثيرگذار باشند.
 
وي افزود: همچنين از جوانان دعوت به همکاري مي‌کنيم تا در پيگيري مشکلات جوانان منطقه يار و ياور شهرداري و شوراي اسلامي شهر باشند.
 
شهردار زرآباد گفت: ارتقا و بهبود کيفي مسائل فرهنگي با همکاري و مشاوره جوانان زودتر به نتيجه مي‌رسد و بايد به آنها اعتماد کرد.
 
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج زرآباد نيز در اين مراسم ضمن تبريک ميلاد فرخنده حضرت علي‌اکبر (ع) و روز جوان اظهار کرد: توصيه ما به جوانان منطقه، برخورداري از اخلاق ديني و اسلامي است چراکه با اين ويژگي‌هاي معنوي مي‌توان در اداره امور بهتر و خلاقانه‌تر عمل کرد.
 
پرويز پودينه گفت: با تکيه بر توانايي‌هاي فردي و شخصي جوانان و بهره‌گيري از استعدادها و قابليت‌هاي منحصر به فرد آنان مي‌توان در زمينه توسعه و پيشرفت منطقه گام برداشت.
 
وي ادامه داد: آمار بالاي پذيرفته شدگان جوان منطقه در دانشگاه‌ها افتخاري براي اين بخش است که بايد به خاطر اين نعمت بزرگ الهي شکرگزار باشيم که جوانان ما با ورود به مراکز آموزش عالي، توان و ظرفيت اين خطه را اثبات مي‌کنند.
 
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج زرآباد گفت: نبايد بگوييم که کوتاهي از طرف مسئولان است بلکه جوانان خودشان بايد حرکت کنند تا به شکوفايي برسند.
در اين همايش از 15 نفر از جوانان نمونه در زمينه‌هاي صيادي،دانشجويي،فرهنگي،کارآفرين،مدير جوان،ورزشکار،کشاورز و جوان معلول تقدير و تجليل شد.

تعداد بازديد:987 آخرين تغييرات:92/04/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر