یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

عامل انتحاری در چابهار به هلاکت رسید

عامل انتحاري در چابهار به هلاکت رسيد

فرماندارچابهار:چابهار - فرماندار چابهار گفت: با هوشياري نيروهاي انتظامي عامل حمله انتحاري هنگام ورود به مقر فرماندهي انتظامي شهرستان چابهار به هلاکت رسيد. 
ˈ ايرج حيدري ˈ روز سه شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا با تاييد انجام اين حمله انتحاري در ساعت 9 و 10 دقيقه صبح امروز گفت: عامل انتحاري که به سلاح کلت کمري و کمربند انفجاري و همچنين نارنجک مجهز بوده است قبل از ورود به داخل مقر انتظامي در مقابل در ورودي شناسايي و مورد هدف گلوله قرار گرفته است.

به گفته وي، عامل انتحاري وقتي متوجه شناسايي خود توسط ماموران انتظامي مي شود اقدام به تيراندازي به طرف نگهبان دژبان مستقر در مقابل درب ورودي مي کند که بر اثر اين تيراندازي يک سرباز وظيفه از ناحيه پا زخمي شده است.

حيدري تصريح کرد: در پي آتش متقابل نيروهاي انتظامي عامل انتحاري قبل از اينکه بتواند کمربند انفجاري و نارنجک همراه خود را منفجر کند به هلاکت رسيد.

فرماندار چابهار تاکيد کرد: جليقه انفجاري اين عامل انتحاري در ساعت 10 صبح توسط نيروهاي قرارگاه شهيد پولادي چک و خنثي شد.

رييس شوراي تامين شهرستان چابهار از هوشياري ، آمادگي و ايثارگري نيروهاي انتظامي به ويژه فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان و شهرستان چابهار در شناسايي و ناکام گذاشتن اين حمله انتحاري تقدير و تشکر کرد. 
تعداد بازديد:1129 آخرين تغييرات:92/04/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر