چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پیوند عمیق ملت و رهبری ضامن پیروزی در دفاع مقدس بود

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان:

پيوند عميق ملت و رهبري ضامن پيروزي در دفاع مقدس بود

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: پيوند عميق ملت و رهبري از سرمايه‌هاي ارزشمند در دوران دفاع مقدس بود که زمينه پيروزي ملت ايران را در مقابل رژيم بعثي فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، آيت‌الله عباسعلي سليماني صبح امروز در مراسم رژه نيروهاي مسلح در زاهدان اظهار داشت: رژيم بعثي با باور خام و تفکر غلط و با دلخوشي به همکاري بيگانگان به غلط و ددمنشي به کشور ما حمله کرد.

وي افزود: چيزي که در درون کشور به عنوان بزرگترين سرمايه‌ها وجود داشت به نگاه صدام‌ها نمي‌آمد و در آخر زمينه‌ساز پيروزي انقلاب اسلامي ايران شد.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: در آن برهه از زمان نيروهاي بعثي از تمام امکانات دفاعي و نظامي براي مقابله با ايران بهره‌مند بودند اما سرمايه‌هاي گرانقدر ايران اسلامي در آن زمان با نگاه مادي و مادي‌گرايي قابل درک و فهم نبود.

سليماني اظهار داشت: دين و دينداري يکي از بزرگترين سرمايه مردم ايران بود، مردم به‌خاطر اين نگاه ولايت و رهبري را لبيک گفتند و جان را در طبق اخلاص گذاشتند و از همه هستي گذشتند.

وي افزود: سرمايه دوم رهبري ديني جامعه بود، يعني نفوذ در دل متجاوزين و داشتن پايگاه در قلب آن‌ها.

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان عنوان کرد: سرمايه سوم که هرگز قابل درک براي دشمنان نيست، پيوند عميق بين ملت با رهبري ديني بود.

وي گفت: دشمن در روزهاي نخست خيال مي‎کرد پيروز ميدان نبرد است اما در آخر به پشيماني افتاد.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: هم‌اکنون با وجود ولايت فقيه و ملت غيور و سرفراز، ولايتمدار و شهادت طلب ايران اسلامي، هيچ قدرتي جرات دهن کجي به ملت ايران، نيروي مسلح و جايگاه رهبري را نخواهد داشت.

فرمانده قرارگاه قدس سپاه جنوب شرق نيز در اين مراسم اظهار داشت: جنگ ايران و عراق جنگ 2 کشور نبود بلکه بيشتر کشورها به ياري کشور بعثي شتافتند تا بتوانند به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران لطمه وارد کنند اما دليرمردان در هشت سال دفاع مقدس با سلاح ايمان در سايه امام راحل بر تمام ناملايمت‌ها پيروز شده و تمام آن کشورهاي استکباري را حيرت‌زده کردند.

قدرت‎الله منصوري افزود: هشت سال دفاع تاريخي ملت ايران براي هميشه در اذهان تمام کشورهاي دنيا باقي خواهد ماند.

وي ادامه داد: اميدوارم خداوند توفقي دهد بتوانيم مرزبانان خوبي براي انقلاب اسلامي و ولايت باشيم.
 
تعداد بازديد:796 آخرين تغييرات:92/07/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر