چهارشنبه 18 تير 1399 - 16 ذي القعده 1441 - 8 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

وداع تلخ ایران با جام پانزدهم

جام جهاني فوتبال زير ۱۷ سال - ۲۰۱۳ امارات

وداع تلخ ايران با جام پانزدهم

تيم ملي زير ۱۷ سال ايران در مرحله يک هشتم نهايي مقابل نيجريه متحمل شکست تلخ و سنگيني شد.

به گزارش خبرگزاري فارس،  تيم ملي زير 17 سال ايران از ساعت 19 و 30 امروز در ورزشگاه خليفه امارات به مصاف نيجريه رفت.

ايران به عنوان تيم دوم گروه پنجم و نيجريه به عنوان تيم اول گروه ششم به مرحله يک هشتم نهايي رسيدند.

ايران در نيمه اول اشتباهات زيادي مرتکب شد و با دريافت سه گل به رختکن رفت. در نيمه دوم از حرارت بازي کاسته شد و بيشتر بازي در ميانه ميدان در جريان بود.  نيجريه به عنوان تيمي که 6 بار به فينال رسيده و سه عنوان قهرماني را در کارنامه دارد در اين ديدار بسيار پر قدرت بود. در اين بازي ايران هرچند مالکيتش بر توپ و ميدان بيشتر از حريف بود اما نيجريه بسيار باهوش بود و هر بار که حمله مي‌کرد مي توانست دروازه ايران را با خطر جدي رو به رو کند و به گل برسد. شاگردان علي دوستي تنها يکبار در دقيقه 84 توانستند دروازه حريف را باز کنند.

در نهايت بازي با پيروزي 4 بر يک نيجريه به پايان رسيد تا ايران وداعي تلخ با  اين دوره از مسابقات داشته باشد.

علي قلي‌زاده دقيقه 84 براي ايران، ساموئل اکون دقيقه 23، ايناشو دقيقه 25،  يحيي موسي دقايق 42 و 84 براي نيجريه گلزني کردند.

در اين ديدار مهدي اميني، ساسان جعفري (46 صادق محرمي)، مصطفي هاشمي، سيدمجيد حسيني (کاپيتان)، کميل حق‌زاده، سعيد عزت‌اللهي، اميرحسين کريمي، علي هزامي(69 علي قلي‌زاده)، محمد بازاج(79 جعفري)، اميرمحمد مظلوم و يوسف سيدي براي ايران به ميدان رفتند.

قضاوت اين مسابقه بر عهده هرور لوپز برزيلي بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، ايران در مرحله گروهي مقابل آرژانتين و کانادا به تساوي يک بر يک رسيد و اتريش را يک بر صفر شکست داد. در ديگر ديدار اين مرحله آرژانتين و تونس هم به صورت همزمان به مصاف يکديگر رفتند که آرژانتين توانست حريف خود را ۳ بر يک شکست دهد و در مرحله يک چهارم نهايي حريف ساحل عاج شود. نيجريه نيز در مرحله يک چهارم حريف اروگوئه شد.
 
تعداد بازديد:1093 آخرين تغييرات:92/08/08
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر