چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ایجاد کمربندی در شهر زاهدان ضروری است

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان:

ايجاد کمربندي در شهر زاهدان ضروري است

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان گفت: ايجاد يک کمربندي با در نظر گرفتن تمام جوانب از ضروري‌ترين نيازهاي شهر زاهدان است.

 

به گزارش خبرگزاري تسنيم از زاهدان، آيت‌الله عباسعلي سليماني امروز پس از آغاز بکار شهردار جديد زاهدان، در نخستين بازديد خود در جمع معاونان، مسئولان و مديران شهرداري زاهدان اظهار کرد: اميدواريم تمامي مسئولان و مديران بتوانند در راستاي خدمت به مردم نهايت تلاش خود را به عمل آورند.
 
وي با اشاره به برخي مسائل و مشکلات کنوني در سطح شهر زاهدان افزود: برخي از عرصه‌ها که در اختيار سازمان‌ها، ادارات و دستگاه‌هاي مختلف هستند متعلق به شهرداري است و هنوز سند مالکيتي براي متصرفان آنها صادر نشده که بايد در اين زمينه تمهيدات لازم انديشيده شود.
 
امام جمعه زاهدان بيان کرد: ايجاد يک کمربندي با در نظر گرفتن تمامي جوانب، امري ضروري است بنابراين بايد کمربندي موجود که يک نياز اساسي براي شهر است به صورت کامل و اساسي اجرا شود.
 
شهردار زاهدان نيز در اين بازديد با ابراز خرسندي از حضور نماينده ولي فقيه در جمع خدمتگزاران شهرداري زاهدان در ارتباط با مسائل و مشکلات موجود گفت: شهر به صورت بي رويه توسعه فيزيکي پيدا کرده که بايد با اجراي طرح‌ها و کاربري‌هاي درشتانه جلوي اين رشد بي رويه گرفته شود.
 
سيد مسلم سيدالحسيني عنوان کرد: کاربري‌هاي درشتانه مي‌تواند به عنوان سپري براي جلوگيري از توسعه بي رويه فيزيکي شهر عمل کنند.
 
وي تصريح کرد: مشکلات در لايه‌هاي مختلفي از جمله سيما و منظر شهري، کاربري‌ها و فعاليت‌ها، شبکه‌هاي معابر و فضاهاي شهري، حمل و نقل و ترافيک و... وجود دارد که با توجه به شرايط حاکم بر اين منطقه، مسائل اقتصادي و اجتماعي در اين زمينه بسيار تاثيرگذار هستند.
 
در پايان اين بازديد، تعدادي از معاونان و مديران شهرداري زاهدان به بيان نقطه نظرات و برنامه‌هاي خود را در باره مسائل شهر و شهرداري پرداختند. 
تعداد بازديد:749 آخرين تغييرات:92/10/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر